Як використовувати FreeMyApps і отримати безкоштовні подарункові карти!

590

Всім привіт! У свій час я вже розповідав про це чудовому додатку FreeMyApps, яке дозволяє на халяву отримувати подарункові карти (Gift Cards) для різних сервісів та інтернет-магазинів. Я, звичайно, поповнюю за рахунок цього акаунт у AppStore і рахунок на Amazon.com. Але там, насправді, є де розвернутися. Можна отримувати наступні види подарункових карт: iTunes Gift Card, Amazon Gift Card, Google Play Gift Card, CVS Gift Card, Steam Gift Card, PlayStation Gift Card, XBox Gift Card, Facebook Gift Card та ін і все це без особливого напрягу, у вільний час. Але у багатьох з першого разу не виходить зробити все правильно і вони втрачають 100% можливість поповнити свій аккаунт халявними грошиками. Щоб виправити цю ситуацію, я вирішив написати докладну інструкцію по установці і використанню FreeMyApps.

Зміст:

 • Як користуватися FreeMyApps на iOS
 • Як користуватися FreeMyApps на Android
 • Можна використовувати VPN
 • Можна продовжити використання FreeMyApps на новому девайсі
 • Проблеми при роботі з FreeMyApps
 • FreeMyApps, як користуватися на iOS

  Перше, що хочу сказати – FreeMyApps насправді працює на законних підставах і дозволяє вам заробити Gift Card безкоштовно! І так, понеслася по пунктах для користувачів iOS:

  1. Безпосередньо зі свого девайса (iPhone, iPad) переходимо за посиланням m.freemyapps.com через браузер Safari (зверніть увагу, що FreeMyApps не буде завантажуватися належним чином в іншому інтернет-браузері). Після того, як ви успішно досягли веб-сайту, ваш екран буде схожий на картинку нижче.

  Закачай FreeMyApps на твой телефон

  2. Натисніть кнопку Get Started! (Почати) і завантажити профіль FreeMyApps (зверніть увагу, цей крок може зажадати від вас ввести чотиризначний код доступу до вашого пристрою.) Після того, як ви успішно завантажили профіль, він автоматично видалить з вашого пристрою.

  Рекомендую до прочитання: Заробіток на оренду та продаж сайтів

  Free My Apps скачать на iOS

  3. Поверніться до FreeMyApps в Safari і завантажте перше речення додаток протягом 15 хвилин, після завантаження профілю. Доступні програми для цього кроку можуть змінюватись (тобто зовсім не обов’язково, що вони будуть такі як на картинці знизу).

  Как использовать FreeMyApps

  4. Запустіть викачане додаток і почекайте 30 секунд.

  Как FreeMyApps работает

  5. Повертаємося до FreeMyApps і починаємо заробляти кредити!

  Зарабатываете с FreeMyApps

  Обов’язково ознайомтеся з відео інструкцією нижче, щоб побачити цей процес в дії!

  Як користуватися FreeMyApps на Android

  Тут все так само просто, як і з iOS.

  1. Отримайте доступ до Google Play магазину і завантажте програму FreeMyApps для Android, клікнувши по цьому посиланню безпосередньо з Android-пристрої.

  Скачать Free My Apps для Android

  2. Відкрийте програму і підтвердіть свій аккаунт на Facebook.

  Уcтановка FreeMyApps на Android

  В деяких випадках, на це може знадобитися кілька спроб, перш ніж ви пройдете перевірку вашого облікового запису FreeMyApps через Facebook. Якщо ж проблеми виникають, після кількох спроб, то спробуйте завантажити додаток Facebook на пристрої. Це часто допомагає полегшити краще з’єднання між FreeMyApps і Facebook.

  Якщо з’являється повідомлення про помилку, то можливо, ви використовували одну і ту ж обліковий запис Facebook, щоб зареєструватися в FreeMyApps на 5 або більше пристроях. Щоб уникнути цієї помилки, підтвердіть FreeMyApps під іншим обліковим записом Facebook. Для цього випадку можуть дуже стати в нагоді дані фейкового аккаунта Facebook :) .

  3. Завантажте своє перше додаток, як на картинці нижче. Доступні програми можуть бути змінені.

  Скачать бесплатные приложения в FreeMyApps на Android

  4. Запустіть його протягом 30 секунд.

  5. Повертайтеся до FreeMyApps і починайте заробляти кредити!

  Зарабатывайте кредиты FreeMyApps на Android

  Можна використовувати VPN?

  Раніше можна було обдурити FreeMyApps і отримувати більше кредитів за рахунок зміни свого місцезнаходження, шляхом підміни IP. Докладно про це можна прочитати у моїй статті “Як отримати необмежену кількість кредитів в FreeMyApps“. Як не шкода, але все халявне хороше коли-небудь закінчується. Так як багато хто з додатків є геозависимыми, то використання VPN порушує правила користування і дані відстеження кількості скачувань. Коротше, якщо на пальцях пояснити, то додатків з російської Google Play на порядок менше, ніж з того ж американського і тому кредити набираються значно повільніше. Відповідно, щоб виправити таку несправедливість, розумні голови придумали використання VPN. У мене спочатку все складалося на ура, але потім алгоритм програми оновився і вони списали “не чесні” кредити. Тобто у мене була сума в 3к кредитів, а після поновлення став 0 :( . Так що тепер такої халяви немає і доводиться робити все максимально прозоро і чесно.

  Рекомендую до прочитання: Монетизуємо свій блог

  Могу ли я использовать VPN

  Можна продовжити використання FreeMyApps на новому девайсі?

  На жаль не можна. Ваш FreeMyApps аккаунт не буде успішно перенесений до вашого нового пристрою. Тому, при купівлі нового девайса, рекомендую вам не забути погасити свої кредити і придбати на них подарункові карти, оскільки ви не зможете продовжувати заробляти кредити в режимі старого аккаунту. Це відбувається тому, що рахунки безпосередньо пов’язані з їх оригінальними номерами (IMEI) пристроїв з причин того ж місцеположення. Після того, як ви почнете використовувати новий пристрій, то старе з’єднання FreeMyApps розривається.

  Якщо ви плануєте припинити використання старого пристрою, FreeMyApps рекомендує, щоб ви погасили всі ваші кредити, перш ніж продати або віддати комусь своє старе пристрій. Після того, як ви погасили свої старі кредити, вам потрібно буде створити новий обліковий запис з нового пристрою, якщо ви хочете продовжувати використовувати FreeMyApps.

  Проблеми при роботі з FreeMyApps

  Ось кілька порад, які допоможуть вам полегшити процес реєстрації FreeMyApps. Будь ласка, переконайтеся, що ви будете дотримуватися всіх цих порад, і тоді ви отримаєте 100% гарантію отримання безкоштовних Gift Cards від FreeMyApps!

  • Вимкнути всі віртуальні приватні мережі і проксі-сервера, так як вони порушують правила місцеположення.
  • Підключіть пристрій до высокоскоросному підключення інтернет при реєстрації. Ви повинні підключити пристрій до сигналу Wi-Fi і переконатися, що не відбувається перемикань між 3G і Wi-Fi під час процесу.
  • Ви повинні завершити реєстрацію протягом 15 хвилин після завантаження профілю, щоб почати роботу.
  • Завантажуйте програми, які ви раніше не завантажували. Це допоможе зробити ваш процес реєстрації більш успішним.

  Ну, загалом якось так. Якщо після всього цього у вас залишилися питання, а вони напевно будуть, то прошу задавати їх у коментарях, із задоволенням відповім на них.

  TEXT.RU - 100.00%