Як заробити на блозі?

429

Отже, на чому будується заробіток блогерів?

На сьогоднішній день в мережі існують мільйони блогерів. Кожен з них дуже хоче заробити на своєму блозі. У когось виходить погано, хтось заробляє хороші гроші, а хтось живе за рахунок свого блогу.

Рекламні банери.

Популярний вид реклами, не перший рік. Є дуже вигідним для рекламодавців і клікабельними з боку користувачів і потенційних клієнтів. Шукайте самі або вас знаходять спонсори, готові розмістити за гроші свій банер у вас на блозі. Для більш-менш хорошого заробітку потрібно блог з високим трафіком.

Партнерські продажу.

Ще один спосіб продажу – дати пораду придбати чужий товар, наприклад парсер сайтів Datacol. Ви, як би зовсім випадково, радите купити відмінний товар, створюючи для нього окрему сторінку або посаду рекламного характеру, а після відвідувач, вивчаючи матеріал, довіряючи вам, переходить на сайт рекламодавця по вашому партнерському посиланню. Далі, якщо покупець зацікавився товаром, він робить замовлення, а ви, відповідно, отримуєте свою «копієчку» за залученого клієнта. Реально працює і не вмираючий спосіб заробітку на своєму блозі.

Продаж постових.

Це є одним з самих зручних, привабливих і нешкідливих видів заробітків блогера в інтернеті. Що ж для цього потрібно? Зареєструватися в потрібному сервісі? наприклад в blogun.ru подати заявку на свій блог, а після чекати пропозицій. Пропозиції не змусять себе чекати і прийдуть вже на наступний день. Ваша робота — установити посилання рекламодавця і виділити її, що б впадало в очі. Зазвичай, постових розміщують після статей, як – “..а ще рекомендую глянути на …..”

Біржі посилань.

Є досить поширеним видів заробітку у блогерів. Мета — продаж посилань на однойменних біржах. Найбільш популярна біржа — Sape.ru , але бірж існує багато, так що ви обов’язково знайдете ту, що доведеться вам до душі.

Рекомендую до прочитання: Як використовувати FreeMyApps і отримати безкоштовні подарункові карти!

Біржі статей.

Завдання полягає в публікації на своєму блозі посту, або статті, але ніяк не голою посилання, інакше Яндекс може цього не схвалити. Процес заробітку на статтях не тільки прибутковий, але і дуже захоплюючий, так що поєднуйте ці два задоволення! У цьому блозі я пишу всі статті сам, оскільки він не є комерційним проектом і я сам розбираюся в тому, про що пишу. А ось на інших ресурсах, тематика не моя і тому доводиться замовляти написання статей на біржі контенту, але це не заважає заробляти копійчину на статейних посиланнях :).

Ну ось і все, що хотілося написати сьогодні. Всі способи, описані вище, особисто мною використовуються в повсякденній роботі і приносять непогану добавку до основного доходу. Чого і вам бажаю. Удачі!

Хто працює цілий день, тому ніколи заробляти гроші !!!