Які airpods вибрати в 2021 році. Порівняння різних моделей

29

Вчора apple представила airpods 3, які фанати лінійки tws-навушників компанії чекали майже два роки. Незважаючи на це, новинка особливо не здивувала. Просто майже все, що нам показали на офіційному заході, ми дізналися ще кілька місяців тому, коли разом підтвердилися і дизайн, і функціональне наповнення навушників. Ні, це не робить її гіршою. Просто особисто я купувати airpods 3 для себе не став би, хоч дехто вже встиг авансом їх розхвалити. Замість них я б вважав за краще airpods 2 або airpods pro , залежно від того, які вимоги ви пред’являєте до майбутніх навушників.

Airpods 3 вийшли дуже непоганими, але на тлі наявних моделей виявилися не дуже видатними

Airpods 3 вийшли краще, ніж ми думали. Що змінилося

Як і очікувалося, airpods 3 вийшли чимось середнім між airpods 2 і airpods pro . Від перших новинка отримала форм-фактор вкладишів, а від других — дизайн і — частково — доступний набір функцій. З таким поєднанням здається логічним, що брати потрібно саме airpods 3 . Все-таки розширений спектр можливостей укупі з так улюбленої багатьма неповної посадкою і відносно невисокою ціною, яка відчутно нижче, ніж у airpods pro, явно повинні зробити свою справу. Але не тут-то було.

Airpods pro або airpods 3

Airpods pro-це навушники про звук

Особливих змін в якості звучання в порівнянні з airpods 2 від airpods 3 я б не чекав. Все-таки, якими б крутими динаміками apple не оснастила новинку, нещільна посадка буде створювати невелику повітряну подушку між слуховим каналом і навушником, так що розсіювання звуку буде не уникнути, не кажучи вже про зовнішні шуми. Тому, якщо ви не меломан, вам цілком підійдуть і airpods 2. А за хорошим відтворенням вам до airpods pro . Там і гучність буде вище, і баси посочнее, і, врешті-решт, активний шумодав.

В основі airpods 3 лежить процесор h1 . Точно такий же, який забезпечує роботу airpods 2 і airpods pro. Незважаючи на це, новинка, володіє збільшеною автономністю. Вона живе від зарядки 6 годин проти 4,5 у airpods pro. Це її єдина перевага, яку я б виділив. Тому що захист від води за стандартом ipx4 — це явно не той критерій, на який варто орієнтуватися при виборі навушників. Але є і ще дещо, про що слід згадати.

3 роки з airpods. Моя найкраща покупка в житті

Airpods 3 за замовчуванням поставляються в комплекті з футляром, що підтримує швидку зарядку від magsafe . Щоб не допускати переваги середньої моделі над старшою, apple підметилася і швиденько викотила оновлену версію airpods pro теж з підтримкою magsafe. Ось тільки у навушників зі старих партій швидка зарядка від цього не з’явилася. Інша справа, що гнатися за нею я б все одно не став. Адже не будете ж ви купувати magsafe тільки заради того, щоб зарядити навушники? вони і по дроту зарядяться цілком собі непогано, а головне — швидко.

Перед airpods 2 у airpods 3 переваг трохи більше. Це і підтримка програми “локатор”, і управління щипками замість дотиків, і більш точне розпізнавання посадки у вусі, і більш швидке сполучення з iphone. Чи зручно це? так, зручно. Чи саме це головне в навушниках? на мій погляд, ні. Зрештою, всі ключові фішки airpods 2 як і раніше підтримують. Хіба що через» локатор ” їх знайти не можна. Ось за це прикро.

Чи варто купувати airpods 2 в 2021

Airpods 2 відмінно себе почувають навіть в 2021 році

А тепер найголовніше — вартість. ціна airpods 3 в російській роздробі оцінили в 16,5 тисяч рублів, що чимало. Особливо на тлі airpods другого покоління, які сьогодні в росії можна урвати дешевше 9 тисяч. Тому, якщо ваше завдання заощадити, то брати потрібно airpods 2. Шкода тільки, за якістю звуку це далеко не лідер. Так само, як і airpods 3, які за цим показником від них явно пішли не далеко.

Зрозумійте мене правильно. Airpods 2-це не tws-навушники для бідних. Це як і раніше хороше рішення з усіма перевагами екосистеми apple, яке приголомшливо працює з усіма пристроями компанії і, мабуть, є в принципі одним з кращих носяться пристроїв з точки зору комфорту використання. Так що, якщо затички — це не ваша історія, беріть airpods 2. Вони дуже навіть нічого.

Якщо з грошима напрягів немає і ви могли б дозволити собі airpods 3, але при цьому жадаєте якісного звуку, зверніть увагу на airpods pro. Незважаючи на те що я не дуже жалую затички, на їхньому боці занадто багато переваг:

  • більш якісний звук і бас;
  • підтримка активного шумозаглушення;
  • адаптивний еквалайзер;
  • підтримка режиму «прозорість».

Я роблю ставку на airpods pro не тільки через більш широкий спектр можливостей, але і через ціну. Сьогодні ціни на» прошку ” стартують від 15 тисяч рублів, що за фактом навіть менше, ніж apple просить за airpods 3. Правда, щоб отримати максимальну вигоду, краще брати на одній з трьох майданчиків: яндекс.маркет, tmall і сбермегамаркет. Там я неодноразово бачив супер-вигідні пропозиції в районі 14,5-15,5 тисяч рублів, що дуже і дуже непогано.