Яндекс.дзен 21.11.5

44

яндекс.дзен 8>—>- вчиться розуміти, чим ви цікавитеся, і знаходить відповідні публікації по всьому інтернету: на новинних сайтах, в журналах і блогах — навіть таких, про які ви ще не чули. У цьому головна особливість дзена – він призначений відкривати для вас щось нове.

У вашій стрічці будуть потроху з’являтися не тільки нові джерела, а й нові теми. Аналізуючи, що ви читаєте, дзен припускає, що ще може бути вам цікаво. Чим частіше ви переглядаєте стрічку, тим краще він дізнається вас і тим точніше стають його рекомендації. Свої улюблені джерела ви можете відразу відзначити в налаштуваннях програми.

Віджет зі стрічкою дзена можна додати на будь-який екран смартфона. А в центрі повідомлень після установки програми з’явиться картка, в якій дзен буде показувати вам найцікавіші з останніх своїх знахідок.

Яндекс.дзен працює і в складі інших продуктів яндекса-браузері і лончере, пошуковому додатку і на yandex.ru. Але саме тут, в окремому додатку, будуть в першу чергу з’являтися нові можливості і функції дзена.