Яндекс.ігри 21.61

25

яндекс.ігри – це каталог безкоштовних ігор. Деякі з них працюють без підключення до інтернету.

Розумна стрічка.

Алгоритм підбере гри з урахуванням ваших інтересів.

Синхронізація на різних пристроях.

Після того, як ви ввійдете в свій обліковий запис, в більшості ігор досягнення і прогрес будуть зберігатися. Можете проходити нові рівні на іншому пристрої.

Величезний вибір.

Буде легко знайти щось на свій смак: в колекції більше 5000 ігор.

Будуйте ферми і міста, заробляйте гори золота, беріть участь в запаморочливих гонках! а якщо хочете не тільки веселитися, а й дізнаватися нове, то вікторини з географії та мистецтва, математичні головоломки — для вас.

Ігри розділені на багато категорій для зручної навігації:

  • бойовики. оволодійте всіма видами зброї і бойових мистецтв, керуйте військовим вертольотом, переможете в нерівній боротьбі з інопланетними монстрами. Убийте ворогів наповал! спробуйте ігри battle royal і 3d clash.
  • аркади. ігри з простим сюжетом, які зажадають швидкої реакції. Стріляйте в кровожерливих зомбі або станьте голодною акулою і полюйте на дрібних рибок. Рухайтеся швидко, ризикуйте і отримуйте нагороди. Спробуйте ігри “вогонь і вода” і “2048”.
  • вікторини. вирішуйте логічні завдання, грайте в ” що? де? коли?”, розгадуйте кросворди. Нові нейронні зв’язки ніколи не бувають зайвими.
  • дитячі. розмальовки, пазли, казки перед сном, ігри з милими домашніми вихованцями. А ще-ненудні способи вивчити таблицю множення і збільшити словниковий запас. Спробуйте ігри “море слів», «зума»і “філворди”.
  • три в ряд. зберіть в ряд як мінімум три фігурки одного кольору. Це можуть бути льодяники, дорогоцінні камені, кульки і навіть моторошні черепа! вибирати, як завжди, тільки вам. Спробуйте ігри match 3, skydom, match arena.
  • казуальні. прості ігри з мінімумом правил. Тут не доведеться напружуватися. Ходіть по лабіринтах, будуйте вежі, грайте в карти і з’ясуйте, який ви кіт з мемів. Ідеальний спосіб відпочити після важкого дня! спробуйте ігри io і»косинка”.
  • стратегії.