Японія відкриває нове антимонопольне розслідування щодо ios і android

40

Японська комісія з справедливої торгівлі (jftc), як повідомляється, розпочала нове антимонопольне розслідування щодо apple і google у зв’язку з їх триваючим домінуванням над мобільними операційними системами.

Генеральний секретар jftc шуічі сугахіса (shuichi sugahisa) оголосив про розслідування 6 жовтня, згідно з повідомленням nikkei asia, яке повідомляє, що комісія буде працювати з радою з конкуренції цифрового ринку над «звітом, що описує структуру ринку ос і причину, по якій конкуренція залишається незмінною».

Розслідування не обмежиться смартфонами-nikkei asia заявляє, що jftc також вивчить ” розумні годинники та інші носяться пристрої». Але, схоже, комісія найбільше цікавить, чому ios і android так довго утримують контроль над ринком смартфонів.

Це останнє з серії розслідувань і скарг з боку регулюючих органів по всьому світу, пов’язаних з мобільними операційними системами і магазинами додатків, створеними на їх основі. Наприклад, всього шість тижнів тому apple завершила розслідування jftc, пов’язане з платіжними механізмами в app store.

Apple, google і їх відповідні платформи також привернули пильну увагу політиків і регулюючих органів в сша, південній кореї та індії в останні місяці. Здається очевидним, що підтримка ефективної дуополії на ринку мобільних операційних систем більше не буде втрачатися з уваги.