YouTube розкрутка

577

Розкрутка каналу YouTube

Всім привіт! Сьогодні планую створити невеликий мануал по створенню і просуванню каналу на YouTube. По собі знаю, що зазвичай цим методом, при розкручуванні сайтів, нехтують, а даремно. Почну з самого початку.

Створення облікового запису Google

Чим зручний Google, так це тим, що для використання всіх його сервісів достатньо один раз зареєструватися. Переходимо за посиланням https://accounts.google.com/SignUp і максимально правдиво і повно заповнюємо інформаційні поля.

Регистрация аккаунта в Гугл

Далі ставимо галочку, що приймаємо всі їхні умови і натискаємо далі, якщо все правильно заповнили то переходимо на наступну сторінку. Там нам запропонують підтвердити запис за телефоном, страшного в цьому нічого немає, вказуємо свій номер телефону і спосіб отримання коду (я ставлю по СМС). Натискаємо далі і отримуємо код з СМС, який вставляємо в поле. Після всіх цих не хитрих маніпуляцій ви опинитеся в своєму профілі. Додайте фотографію, обов’язкова умова (потрібно для розширених фрагментів Google) – на фото має бути людина з впізнаваними рисами обличчя. Коротше портрет особи, а не яка-небудь інша частина тіла. На цьому перший етап закінчений.

Оформлення каналу YouTube

Після створення облікового запису Google у вас з’явиться доступ до всіх ресурсів. Нас цікавить YouTube (http://www.youtube.com/). При першому відкритті повинно з’явитися таке вікно:

Создание канала YouTube

Довго не роздумуючи натискаємо далі, нам запропонують підписатися на якісь канали і натиснути кнопку зберегти, що ми і робимо. На цьому реєстрація підходить до кінця і можна починати оформляти зовнішній вигляд вашого нового каналу YouTube. Натискаємо на кнопку “Мій канал”, нам запропонують змінити ім’я за бажанням, якщо не змінюємо, то сміливо тиснемо Ок.

Настройка канала YouTube

І ось, нарешті-то ми в своєму каналі YouTube, який і будемо розкручувати надалі. Ясна річ, що він ще не дуже привабливо виглядає, але це поправимо. Почнемо оформлення каналу.

Оформление канала YouTube

Замінюємо непоказний сірий колір на свою картинку. Рекомендований розмір зображення 2560х1440 пікселів. Шукати зображення рекомендую в Яндексі, там купа налаштувань при пошуку є.

Рекомендую до прочитання: Розширений сніппет Google

Поиск картинок в Яндексе

Але не будь-яка картинка стане так, як нам хочеться. Відображається лише середня частина, тому візуально підбираємо щось схоже.

Настройка канала YouTube

Після всіх потуг повинно вийти приблизно ось так:

nastroyka_youtube_4

Я цю картинку розмістив для прикладу, щоб ви розуміли, як вона розміщується. Насправді, шапка каналу YouTube має важливу роль в розкручуванні. Вона повинна приваблювати відвідувачів і бути інформативною, тобто відображати основну ідею і тематику вашого каналу.

Після розміщення зображення приступає до опису. Переходимо у вкладку Відомості і заповнюємо:

 • “Опис каналу” – описуємо тематику вашого каналу, обов’язково використаємо основні ключові слова вашого сайту, під який ви робите цей канал YouTube. Не забудьте в кінці написати фразу, типу “Підписуйтесь на мій канал, буду вдячний за лайки і коментарі”. Добре перевірте, щоб все було написано без помилок.
 • “Посилання” – тут все зрозуміло, заповнюємо адресою необхідного сайту або блогу і за бажанням посилання на ваші соцмережі.

Посилання з’являться в правому нижньому кутку, дуже зручно і інформативно виходить:

Ссылки с YouTube

Основні моменти оформлення розглянули, залишилося додати відео.

Додавання відео на YouTube

Для цього переходимо у вкладку “Відео”. Там натискаємо кнопку “Додати відео”, вибираємо, для кого цей ролик (зазвичай ставиться “Для всіх”) та шляхом вибору файлу або перетягнути мишкою додаємо в завантаження.

Добавление видео на YouTube

У той час, поки заливається відео, ми будемо заповнювати опис до відеоролика. Це одна з найважливіших речей, тому поставтеся до неї з усією серйозністю :).

 • “Назва” – у назві ролика використовуємо ключевік. Назва має бути мовцем і впадає в очі.
 • “Опис” – описуємо ролик з прямим або розведеним входженням ключевіков і не забуваємо вказати повний URL свого сайту або блогу, тоді він буде як посилання. На самому початку не забуваємо про привітання, далі пишемо для чого і для кого призначений даний відеоролик, вказуємо посилання на релевантну сторінку вашого сайту. Це ж опис можна вставити в “Опис для передплатників”, тоді воно з’явиться і в соцмережах (в Твіттері не більше 170 символів). А якщо туди додати хештегі, то буде взагалі чудово.
 • “Теги” – тут має бути все зрозуміло. За допомогою сервісу Google AdWords – “Планувальник ключових слів” підбираємо ключевики і вставляємо їх у теги. За ним наш відео буде відображатися в пошуку не тільки Google, але і інших ПС.
 • Рекомендую до прочитання: Додати друзів вконтакте

  Заполнение описания ролика на YouTube

  Не забуваємо відзначити галочками соц мережі, в яких хочемо опублікувати посилання на новий ролик. Якщо після додавання ролика у вас з’явиться напис “Ми виявили, що зображення у вашому відео недостатньо стабільний…” тиснемо виправити не замислюючись.

  dobavlenie_video_na_youtube_2

  YouTube розкрутка – Додавання за замовчуванням відео

  У налаштуваннях YouTube є зручна річ – “Налаштування за замовчуванням”. Якщо ваш канал дотримується одного напрямку або прив’язаний до одного ресурсу, то вам нема чого постійно заповнювати назви, опису і теги. Це досить зробити один раз і застосовувати до всіх роликах. Налаштування завжди можна змінити, при додаванні відео.

  Настройки YouTube по умолчанию

  YouTube розкрутка – Створення плейлиста

  Часто буває, що один сайт є кілька напрямків схожого бізнесу. У мене наприклад є клієнт, який виготовляє взуттєву фурнітуру – шнурки, блискавки і окантовочную тасьму. Щоб всі відео не перемішувати, розподілимо їх за тематиками (плейлістам). Там же, в панелі управління зліва, натискаємо Менеджер відео -> списки відтворення. При створенні плейлиста приділяємо увагу:

  • Назви – в моєму випадку я вибрав загальна назва, що підходить до всіх вироблених речей “Фурнітура для взуття”
  • Опису – додаємо загальний опис з включенням ключевіков.

  Создание плейлиста YouTube

  Далі натискаємо “Додати відео”, вибираємо, звідки його додавати і додаємо по одному.

  Раскрутка YouTube - добавление видео в плейлист

  Поле всього цього повинна вийти така краса:

  Раскрутка YouTube - плейлист

  Ось власне і все, що потрібно для правильного додавання відео на YouTube.

  Розкрутка YouTube – коментування

  Щоб ваше відео швидше початок відображатися в результатах пошуку треба його “оживити” і надати йому природності. Краще всього це зробити за допомогою коментарів – це і унікальний контент і поведінковий фактор. Зрозуміло, що просто так ніхто не буде писати, тому рекомендую на початковому етапі замовляти коментування на біржі Qcomment, коменти коштують не дорого, а користі від них багато.

  Рекомендую до прочитання: Розкрутка сайтів з розумом

  Додаткові “бонуси” при розкручуванні YouTube

  Першим ділом рекомендую створити “трейлер” вашого каналу. Довгий не потрібен, 20-30 секундний ролик, який максимально точно описує ваш напрям діяльності. Додається з головної сторінки вашого каналу (див. малюнок нижче):

  Раскрутка YouTube - добавление трейлера канала

  Там, навпроти “Огляд” натискаємо Включити і зберігаємо. Тепер, на головній сторінці нашого каналу з’явилося віконце для трейлера.

  Добавление трейлера на YouTube

  Друге, що треба зробити – це у вкладці Налаштування каналу -> Додатково вказати ключові слова вашого каналу, ні і там же налаштувати інше на ваш розсуд. Скрізь є підказки і опису, тому тут повторювати не буду.

  Третє – ви можете додавати ваші відеоролики анотації. Цим ви додатково прорекламируете те, що хочете. Для цього треба перейти до перегляду відеоролика, але який ви плануєте додати анотацію і під ним натиснути на відповідну кнопку. Далі все інтуїтивно зрозуміло.

  Аннотации к видеороликам на YouTube

  До чого це я власне все розповідав і показував. Крім просування самого відео в YouTube ці ви зможете витягнути ваш ключовий запит на першу сторінку пошукової видачі. Приклад все на тому ж сайті з виробництва фурнітури для взуття. Запит “Виробництво застібки блискавки”, в Яндексі, по регіону Москва і Область просувний сайт на 32 місці, але за рахунок того, що у видачі показується відео з YouTube він на першій сторінці.

  Результаты раскрутки YouTube

  У Google така ж фігня.

  Результаты раскрутки YouTube в Google

  На цьому і закінчу опис розкрутки YuoTube каналу. Всі зауваження та побажання в коментарях до посту вітаються.