Youtube тестує можливість скачування відео на пк-подивитися їх можна буде тільки в браузері

79

Youtube тестує можливість скачування відео через браузери на пк. На жаль, можливість повноцінної завантажити ролик у вигляді відеофайлу як і раніше не надається — подивитися викачані ролики можна буде тільки в браузері. Взяти участь у тестуванні нової функції можуть деякі premium-передплатники відеосервісу.

Theverge.com

Користувачі, для яких доступна можливість завантажувати відеоролики, побачать відповідну кнопку під переглядаються відео. Після натискання на неї youtube завантажить відео, яке потім можна буде переглянути в розділі “завантаження”, доступному в меню відеосервісу. На жаль, можливості завантажувати ролики у вигляді файлів і переглядати їх поза браузера немає. По суті, youtube пропонує свого роду кешування, як в різних музичних сервісах на кшталт spotify. Компанія google повідомляє, що тестування функції доступне в останніх версіях браузерів google chrome, microsoft edge і opera.

Повідомляється, що на етапі тестування нова функція може працювати з помилками. Ті, хто встиг її випробувати, відзначають що відео іноді можуть не завантажуватися. Поки не відомо, коли google має намір розгорнути нову функцію для всіх користувачів.

Зауважимо, що завантажувати відео з youtube можна за допомогою сторонніх сервісів. Однак сама платформа ніколи не дозволяла всім бажаючим завантажувати відео на свої пристрої.