Закарі лівай сподівається на зустріч шазама і чорного адама в кіновсесвіті dc

103

На даний момент здається неминучим, що одного разу шазам (закарі лівай) і чорний адам (дуейн джонсон) зіткнуться віч-на-віч в кіновсесвіту dc, оскільки в грі вже чимало історій, які відносно легко втілити плани в реальність.

Два персонажі є заклятими ворогами в коміксах. Спочатку тет-адам (пізніше став чорним адамом) отримав свої здібності завдяки тому ж чарівнику, який дав їх біллі бетсону, і було підтверджено, що актор джимон хонсу повторить свою роль у фільмі « шазам! лють богів « – який вийде менш ніж через 12 місяців після прем’єри »чорного адама “.

У зв’язку з цим, багато фанатів вже почали фантазувати про те, яким може вийти « шазам! 3 » або « чорний адам 2 “, і що ми там можемо побачити. Тим не менш, виконавець ролі шазама, закарі лівай, нічого не приймає як належне, визнаючи, що він не знає напевно, чи отримаємо ми кросовер, але безумовно на це сподівається.

Я поняття не маю, як це все можна влаштувати. Дуейн-дуже зайнята людина і дуже успішний, він знімається в купі фільмів. Так що, я не знаю, чи станеться це коли-небудь. Але я безумовно сподіваюся на це. Враховуючи комікси, канон та інше, дуже шкода, якби у капітана марвел (шазам) і чорного адама не було б зустрічі на великому екрані. Знаєте, я готовий просто прийти і надіти костюм.

Звичайно, одним з основних перешкод можуть бути warner bros. І dc films, які регулярно люблять струшувати канон і безперервність. При цьому, перший ” шазам! » став справжнім хітом, друга частина з підзаголовком “лють богів ” має всі шанси перевершити оригінал, а “чорний адам ” з дуейном джонсоном, як уже згадувалося, так і зовсім може змінити кіновсесвіт dc.

« чорний адам ” вийде 29 липня 2022 року, в той час як реліз сиквела « шазама! ” намічений на 2 червня 2023 року.