Запис ігрового процесу ізометричної тактичної гри evertried

21

У зв’язку з виходом ізометричної тактичної гри з елементами гри evertried на playstation 4, xbox one, nintendo switch (steam, gog, humble store, microsoft store) на каналі handheldplayers було опубліковано відео, що демонструє вісімнадцять хвилинігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів, в microsoft store — 20 доларів, ав eshop — 1 512 рублів.

В evertried дії гравця визначають переміщення ворогів. Іншими словами, спочатку ходите ви, а потім інші об’єкти на поле.завдяки покрокової системі битв ви самі визначаєте швидкість іпланомірність гри. Головне-застосовувати весь арсенал дій.переміщайтеся по полю, атакуйте, використовуйте ривок, навички іпрегради, щоб обхитрити ворогів.

  • випробуйте свою стратегію. У кожного гравця є рівень фокусу, який підвищується за успішну атаку або вбивств. Цей показник відкриває підсилювачі і визначає, скільки очок ви отримаєте в нагороду. Рівень фокусу знижується, якщо вибездействуете або просто переміщаєтеся по полю. Це дозволяє зберегти динамічність гри. Коли ворог потрапляє в пастку іліполучает шкоди від перешкоди, шкала фокуса також підвищується.враховуйте це при виборі стратегії.
  • обхитріть ворогів за допомогою ривка і навичок.продумані атаки і переміщення — ключ до успіху в грі. Нужносократить дистанцію? використовуйте ривок! так ви переміститеся відразу дві клітини вперед, незважаючи на перешкоди. Так можна подолати перешкоду або зайняти позицію трохи краще. І не забувайте про навички та навички. Ці активні і пасивні вміння сформують ваш стиль гри. Рівень навичок можна підвищувати і використовувати їх поліпшені навички в нових проходженнях. А щоб збільшити ефективність, наглядайте за шкалою фокуса.
  • піднесіться назустріч долі. У вежі 50 поверхів, розділених на 5 зон. Кожна зона унікальна, і в кожній мешкають різні типи ворогів. Чим ви ближче до вершини вежі, тим складніше. У кожній зоні є поверх-магазин, де за осколки можна відновити здоров’я, а також купити навички та підсилювачі.продумуйте своє піднесення, щоб збільшити шанси на успіх.
  • долайте вартових і стаєте сильнішими. У кінці кожної зони вам належить битися зі стражем поверху і в черговий раз випробувати свою тактику бою. Якщо воїн позбудеться всіх очок, то знову опиниться на першому поверсі без придбаних раніше очок. При цьому рівень навичок залишиться колишнім. Щоб зустрітися зі своєю долею, воїну доведеться піднятися знову.