Заробіток на оренду та продаж сайтів

431

В Інтернеті можна заробляти на сайтах. А саме, орендувати або продавати проекти. В принципі, непоганий вид заробітку в Мережі, в даному випадку товаром є сайт, але вимагає від веб-майстра певних навичок.

Багатьом здається, зробив сайт з пристойними параметрами Тиц і Pr і все – товар готовий, продаж неминуча. Але не все так просто, треба ще сайт продати, а не купувати його можуть тривалий час або не куплять ніколи. До того ж, для створення такого товару, Ви обов’язково витратитеся: покупка домену, дизайн, наповнення, так і збільшення Тиц та Pr варто грошей. Вам потрібно продати сайт дорожче всіх витрат, щоб відчути прибуток. Судячи з усього, це один із складних видів заробітку в Інтернеті, вся проблема впирається в пошук покупця.

Пам’ятайте, створюючи якийсь сайт з десяти сторінок, шаблонний дизайн сайту, контент – копіпаст звідки-небудь, домен типу проекту .org, навряд чи Вам вдасться швидко продати. Подібні сайти робляться пачками, потенційні покупці є, але мало, до того ж сайти у великій кількості викидаються, особливо після бана в пошуковику.

Враховуйте, що споживач буде платити гроші тільки за серйозний проект. Це свого роду інвестування. Ви витрачаєте власні гроші на створення, розвиток сайту. А покупець інвестує в проект гроші в надії на зростання і перспективи, очікуючи віддачу. Тому Ваш створений сайт повинен бути оригінальним, розкрученим – повинна бути відвідуваність, аудиторія. До речі, покупцеві дуже цікаво дізнатися про прибуток з сайту, чим більше сайт приносить грошей власнику, тим природно він буде дорожче.

Звичайно можна працювати над одним проектом, потім продати його за великою ціною, а можна робити багато проектів, це купа сайтів, як правило сайт складається з 10-15 сторінок. Це теж бізнес. Повірте, замовники знайдуться. Але для створення пачки проектів Ви повинні бути дизайнером, в день створювати кілька хороших дизайнів для сайтів. Тільки не копіюйте вже наявний дизайн, обов’язково переробляйте, теж саме стосується текстів, крадений контент не в рахунок, ретельно робіть рерайт, домени можуть бути різними. Ваші проекти повинні бути цікавими для покупця. Тоді він їх купить.

Рекомендую до прочитання: Монетизуємо свій блог

Одного займатися подібним бізнесом нелегко, особливо працюючи над створенням пачки проектів. Тому необхідна команда, що складається з дизайнерів, рерайтерів. Якщо в команді є реєстратор за каталогами, ще краще. Ціна пачки сайтів миттєво зросте.

Роблячи сайти, не забувайте про якість товару. Створивши сайт \”так\”, великих грошей Вам не заробити. Споживачеві потрібні якісні проекти, щоб вони окупили витрати.

Купивши недобросовісно зроблений сайт, користувач більше у Вас купувати не буде.

Тепер про оренду проекту. Справа ця досить клопітка, але заробити можна. Вам необхідно створити сайт, розкрутити його, і шукати потенційно зацікавлених людей для розміщення на сайті їхніх контактних даних за певну плату.

Тут все просто. Зробили автомобільний проект шукайте торговця автомобілями, якщо сайт присвячений фільмам треба шукати тих, хто їх продає. Одне але, іноді необхідно довго знаходити споживача, бувають випадки немає покупця. Так чи інакше Ви повинні на власні кошти тримати сайт, підшукуючи клієнта.

Отже, сутність даного бізнесу – в створенні сайту і подальшого його продажу або оренди. Тут доведеться попрацювати, але при грамотному підході можна заробити вражаючі суми грошей. Успіхів!