Заробіток в інтернеті

614

Загальні методи заробітку в інтернеті

Всім привіт! Останнім часом з’явилося дуже багато безробітних людей. Багато студентів шукають собі якийсь підробіток, бо, як стипендії не вистачає на щомісячне проживання. Ті, у кого є можливість безлімітного (та й не тільки) виходу в мережу Інтернет, намагаються знайти роботу віддалено. Способів заробітку в інтернеті, як виявилося досить багато, спочатку необхідно визначитися, яким видом діяльності ви хочете займатися. Працювати може людина будь-якої вікової категорії. А найголовніше, потрібно зайнятися пошуком улюбленої справи, яка до того ж буде добре оплачуватися. Адже отримувати гроші від улюбленого заняття подвійно приємно. Як саме заробляти гроші, можна дізнатися через пошукові системи (як користуватися пошуком), тим більше ця тема хвилює величезна кількість користувачів не тільки Рунета, але і міжнародної мережі Інтернету.
Більшість новачків, які тільки почали користуватися інтернетом, починають шукати в пошукових системах сайтів, які приносять прибуток і, як правило, знаходять відомі сервіси поштових розсилок (СПАМ) – це в основному “лохотрони”. Запам’ятайте – ніхто просто так грошей не дасть !

Загальновідомі способи заробітку в інтернеті

Перший метод пішов від загальної істерії з приводу “поведінкових факторів”. З’явилися сервіси типу Userator.ru Суть роботи полягає в тому, що користувачеві необхідно кликати за потрібне посилання. Потім він отримує чесно зароблені гроші. Заробіток залежить від кількості кліків по посиланнях, є автоматична робота, але вона взагалі копійки коштує. Однак ця робота не приносить зазвичай великий прибутку. Тільки уявіть собі, яка кількість кліків в день вам потрібно зробити, але ситуації бувають різні, тому, переглядаючи улюблені передачі по телеку, підійде.


Userator - Продвижение сайта за счет поведенческих факторов, автоматизация поведенческих факторов, социальные факторы

Іншим можливим заробітком із середнім прибутком є робота копірайтером. Як правило, в цій сфері працюють користувачі, які мають високий рівень грамотності, красномовство і вміють писати змістовні статті на різну тематику. Їх заробіток істотно вище, ніж у представників першої групи. Можна, для початку, зареєструватися на біржі контенту, набити руку, знайти клієнтів, а далі вже самі.

Рекомендую до прочитання: Конверсія сайту

Але заробити хороші гроші, можна маючи власний розкручений сайт або особистий блог. Одним з варіантів заробітку на сайті, до недавнього часу, було платне розміщення посилань клієнтів, зазвичай вони відповідають тематиці вашого сайту. Однак, це відходить у минуле, не без зусиль ПС. Є ще один вмираючий спосіб заробітку грошей — це створювати невеликі сайти (сателіти). Сторінки сателітів повинні бути наповнені унікальним контентом. Потім необхідно проявити свої здібності менеджера знайти клієнта і продати що-небудь. До чого я описую вмираючі способи запитаєте ви? А до того, щоб була інформація до роздумів, а не тупо виконується інструкція.

Наприклад, ви вирішили стати копірайтером:

  • зареєструвалися на біржі
  • набили руку
  • з’явилося кілька клієнтів

Ці клієнти дають роботу, але грошей вистачає тільки на життєво необхідні речі. Для цього створюємо свій сайт або блог, на якому рекламуємо свої послуги. Займаємося його самостійним просуванням і незабаром у вас з’являться нові клієнти, а це гроші.

Ще один приклад заробітку на файлообмінниках:

Суть заробітку полягає не в продаж чого-небудь, а в залучення користувачів, які будуть завантажувати файл. Цей спосіб заробітку є більш спрощеним у порівнянні з продажем товарів або послуг у мережі. Заробити на файлообмінниках дійсно потрібно лише зрозуміти деякі тонкощі заробітку.
Хто і за які дії буде вам платити? В інтернеті досить часто можна зустріти різні файлові обмінники, файлові зберігачі, і тому подібні ресурси. Саме ці ресурси платять гроші за кожне завантаження вашого файлу. Зазвичай таку винагороду варіюється від десятих цента до одного цента за унікальне скачування файлу (завантаження з одного IP-адреси раз на добу). Заробити на файлах саме на даних ресурсах.
Яку вигоду отримує даний сервіс? Кожен клієнт такого сайту або переглядає рекламу, або платить гроші за платний аккаунт який спрощує і прискорює скачування файлу з ресурсу. Ось з цього кожен користувач може заробити на файлообмінниках вже сьогодні. Але слід зазначити, що не так просто змусити користувача завантажити файл цінність якого дуже не значна, тому намагайтеся працювати з унікальними файлами!

Рекомендую до прочитання: Про що забули блогери

З цього випливає, що якщо виникає велике бажання заробити гроші, неважливо скільки, потрібно сформувати мету перед собою, пройти як мінімум якусь щабель з вище перерахованого, придушити в собі лінь і почати заробляти.