Зарядні пристрої, блоки живлення для Apple MacBook

7-13-2020

У продажу є адаптери живлення для ноутбуків Mac потужністю 29, 30, 45, 60, 61, 85, 87 і 96 Вт. Для кожного ноутбука Mac рекомендується використовувати адаптер живлення відповідної потужності. Використання сумісного адаптера живлення більш високої потужності не порушить роботу комп’ютера, але час зарядки при цьому не скоротиться, так само як і не підвищиться продуктивність. Якщо використовувати адаптер живлення більш низької потужності в порівнянні з тим, який входить в комплект поставки комп’ютера Mac, останньому буде не вистачати потужності. Також хочемо вам порекомендувати https://isupport.kz/shop/magsafe адаптери живлення для ноутбуків.

В комплект поставки ноутбуків Mac, заряджаються через USB-C, входить адаптер живлення Apple USB-C зі знімною мережевий виделкою (або адаптер виделки) і кабель USB-C для зарядки.

В комплект поставки ноутбуків Mac, заряджаються через MagSafe, входить адаптер живлення змінного струму з роз’ємом MagSafe, знімним адаптером штепсельної вилки та кабель живлення.

На зображеннях нижче наведено типи адаптерів, відповідних кожної моделі MacBook, MacBook Pro і MacBook Air. Якщо ви не знаєте модель свого ноутбука Mac, див. статті нижче.

  • Визначення моделі MacBook
  • Визначення моделі MacBook Pro
  • Визначення моделі MacBook Air

USB-C

Адаптер живлення Apple USB-C потужністю 29 або 30 Вт і зарядний кабель USB-C

  • Моделі MacBook

Адаптер живлення Apple USB-C потужністю 30 Вт і зарядний кабель USB-C

  • Моделі MacBook Air

Адаптер живлення Apple USB-C потужністю 61 Вт і кабель USB для зарядки C

  • Моделі MacBook Pro (13 дюймів)

Адаптер живлення Apple USB-C потужністю 87 Вт і зарядний кабель USB-C

  • Моделі MacBook Pro (15 дюймів)

Адаптер живлення Apple USB-C потужністю 96 Вт і зарядний кабель USB-C

  • Моделі MacBook Pro (16 дюймів)

Перевірка сумісності зарядного кабелю USB-C

Для оптимального результату зарядки слід використовувати зарядний кабель USB-C, який входить в комплект поставки ноутбука Mac. Якщо використовується кабель USB-C, розрахований на більш високу потужність, комп’ютер Mac буде заряджатися нормально. Кабелі USB-C, розраховані на потужність 29 або 30 Вт, сумісні з будь-яким адаптером живлення USB-C, але не забезпечують достатню кількість енергії, якщо їх підключити до адаптера живлення потужністю понад 61 Вт, наприклад адаптера живлення USB-C потужністю 96 Вт.

Можна перевірити, відповідний чи кабель Apple USB-C використовується з ноутбуком Mac і адаптером живлення змінного струму USB-C. Серійний номер кабелю надрукований на його зовнішній оболонці, поряд зі словами Designed by Apple in California. Assembled in China (Розроблено компанією Apple в Каліфорнії. Зібрано в Китаї).

  • Якщо першими трьома символами серійного номера є «C4M» або «FL4», кабель призначений для використання з адаптером живлення Apple USB-C потужністю до 61 Вт.
  • Якщо першими трьома символами серійного номера є «DLC», «CTC», «FTL» або «G0J», кабель призначений для використання з адаптером живлення Apple USB-C потужністю до 100 Вт.