Завантажити drift max pro (мод: безкоштовні покупки / вбудований кеш) на андроїд

89

drift max pro (мод: безкоштовні покупки | вбудований кеш) – якщо ви любите гоночні ігри на андроїд, то вам обов’язково сподобатися дане змагання на кращих задньопривідних автомобілях. Основним завданням в дрифт макс про є виконання завдань, катаючись по барвистим локаціях, при цьому показуючи свою майстерність в дріфті, яке буде обчислюватися заробленими очками.

Між заїздами обов’язково відвідуйте гараж, там можна не тільки поліпшити параметри існуючого транспортного засобу, але і налаштувати зовнішній вигляд, затюнинговав за своїм бажанням. Тут же і купуються нові авто. Фарбуйте безкоштовно кузов в ядові кольору, наносите круті наклейки, на капот і двері, налаштовуйте кут нахилу коліс, колір дисків і супортів. Крім того можна регулювати висоту підвіски і вішати крутецкие спойлера.

Для їзди передбачено шість різних режимів, всі вони по своєму цікаві і складні, але суть все одно одна, потрібно грамотно кататися і сміливо входити в круті повороти, плавлячи асфальт і свої шини. Графіка просто приголомшлива, моделі машин неймовірно деталізовані, траси, відмінно промальовані, а під час дріфту авто поводяться максимально реалістично.