Завантажити iptv pro (мод: повна версія) на андроїд

20

iptv pro – найкраща програма для перегляду телебачення на вашому андроїд пристрої, будь то телефон, планшет або телевізор з android tv. Тепер можна дивитися безкоштовно тисячі популярних російських і зарубіжних каналів в hd якості не маючи на них підписку. Трансляція здійснюється через інтернет з’єднання, при цьому трафіку споживається зовсім небагато.

Так само для роботи потрібні спеціальні плейлисти, які можна завантажити в мережі безкоштовно. Однак використовуючи мод на iptv ви отримуєте вже вбудовані плейлисти з якісно підібраними каналами спеціально для росії і країн снд. Численні канали зручно поділені на категорії, кіно, мультфільми, спорт, новини і так далі.

Про версія утиліти гарантує повну відсутність реклами, присутній опція, що дозволяє автоматично запускати програму при включенні андроїд пристрої. Дуже корисно наприклад для приставок і смарт телевізорів. Так само є автоматичний запуск останнього переглянутого каналу. А в історії збережеться, все що ви дивилися, щоб не шукати все заново. Для перегляду телепрограми можна додатково установітьtvguide premium.