Завантажити шпалери зі смартфона pixel 6 у високій роздільній здатності ще до його дебюту (оновлено: шпалери з pixel 6 pro)

29

Днями компанія google офіційно оголосила про те , що незабаром асортимент випускаються нею пристроїв поповниться смартфонами pixel 6 і pixel 6 pro , які повинні з’явитися у продажу восени, а вже зараз ви можете встановити на свій нинішній пристрій шпалери з цих моделей.

Шпалери pixel 6 вдалося роздобути нашим колегам з сайту xda developers які опублікували в мережі набір з 12 нових зображень, всі з яких оптимізовані для використання на пристроях оснащених дисплеєм з отвором під об’єктив фронтальної камери розміщеним вгорі по центру.

Всі зображення мають дозвіл 1440 х 3120 пікселів і виконані в стилі, який ідеально поєднується з темою оформлення готується до випуску нової операційної системи android 12 material you. Ось як виглядають деякі з них:

Якщо ви хотіли б випробувати їх на своєму пристрої, скачати шпалери pixel 6 у вигляді zip-файлу ви можете за цією адресою.

Як завжди, для того щоб встановити шпалери на ваш смартфон або планшет, розпакуйте скачаний zip-файл в окрему папку (краще в спеціальну папку wallpapers) у внутрішній пам’яті вашого пристрою, виберіть потрібне зображення і відкрийте його. Після цього вам потрібно буде натиснути на кнопку меню у вигляді вертикального три крапки і вибрати опцію»встановити як шпалери для домашнього екрану або екрану блокування”.

Джерело

додано 20.09.2021:

pixel 6 pro , яка крім стандартного набору шпалер для пристроїв цієї лінійки отримає також шпалери із зображеннями рослин від фотохудожника ендрю цукермана.

Джерело

схожі матеріали: