Змі: ubisoft піднімає зарплати, щоб зупинити відтік співробітників

21

В даний час ubisoft намагається урезонити своїх незадоволених політикою керівництва компанії співробітників, почуття власної гідності яких розпирає їх так сильно, що вони готові навіть йти зі своїх насиджених місць з величезними зарплатами в компанії, що пропонують навіть незначно кращі умови праці і його оплати. А оскільки кадри вирішують все, то ubisoft не залишається нічого іншого, як намагатися змусити співробітників одуматися, піднімаючи їм заробітні плати.

Як передають джерела авторитетного видання kotaku, підвищення зарплат в ubisoft, а конкретно – в її канадських підрозділах-складе від 5% до 20% залежно від посади. Рішення, як повідомляється, вже прийнято і набуло чинності.

Спосіб дієвий, проте в даному випадку, як відзначають критики і фахівці, не зовсім справедливий, оскільки існує сегрегація розробників за їх посадами (читай — важливості), де найбільші надбавки до зарплати отримають ті, у кого вони і так були досить високими.

Дана політика, вважають аналітики, неминуче призведе до чергової хвилі критики компанії: по-перше, збільшується розшарування, а по-друге, дані заходи ніяк не вирішують поставлених перед видавництвом групою a better ubisoft завдань. Серед таких, наприклад, допуск рядових співробітників до ради компанії, хоча б в якості спостерігачів, а також робоче рішення проблеми з домаганнями і утисками співробітників за тими чи іншими ознаками. Окремі співробітники навіть гіперболізують, заявляючи, що ubisoft таким чином “купує” їх мовчання і смирення.