Зомбі-бойовик back 4 blood дістався до консолей, а на pc вийде сьогодні ввечері

43

Дочекалися. Приблизно так можна охарактеризувати почуття, які відчувають (або випробують) сьогодні шанувальники left 4 dead. Проект back 4 blood, що є ідейним і духовним спадкоємцем культової дилогії, дістався до релізу і став доступний всім бажаючим. На момент публікації даної замітки гра вже доступна на консолях, проте на pc ще необхідно почекати кілька годин.

Нагадуємо, що в back 4 blood ми разом з трьома товаришами управляємо четвіркою вижили, яким необхідно пробиватися крізь заслони агресивних мутантів різного ступеня перетворення на шляху до мети місії. Як і в left 4 dead, в back 4 blood без командної взаємодії тут робити нічого, що можна характеризувати як головний плюс, так і головний недолік новинки: без своєї команди робити тут особливо нічого.

Учасники бета-тестування відзначали морально застарілий ігровий процес і бажання розробників «виїхати» на схожості з left 4 dead. Власне, з цієї причини середній рейтинг back 4 blood на metacritic поки становить всього 76 балів з 100 можливих.