Зроблено в китаї #291: повна заборона криптовалют, плани realme і обмеження на tiktok

65

У рубриці «зроблено в китаї» зібрані тижневі новини з піднебесної, що не увійшли в основну стрічку 4pda: анонси, чутки і просто цікаві події з життя головного постачальника електронних товарів у світі. З цього випуску ви дізнаєтеся про повну заборону криптовалют, грандіозні плани realme і обмеження для молодих тіктокерів.

Повна заборона криптовалют

По кінець тижня народний банк китаю оголосив всі пов’язані з криптовалютами транзакції незаконними. Більш того, в заяві йдеться про необхідність заборони всіх криптовалют в країні. Пояснюється це турботою про національну безпеку і збереження активів людей.

Влада країни заборонила всім фінансовим установам, платіжним компаніям та інтернет-платформам надавати будь-які послуги, пов’язані з криптовалютами. Крім того, іноземним компаніям і бірж також забороняється надавати аналогічні послуги, в тому числі і обмін віртуальної валюти, резидентам китаю через інтернет. Додатково вказується, що криптовалюта, в числі яких bitcoin і tether, не можуть вільно обертатися на ринку, так як не є фіатними валютами. Вони порушують економічний і фінансовий порядок, а також сприяють відмиванню грошей, незаконному збору коштів, шахрайській діяльності, фінансовим пірамідам та іншої незаконної і злочинної діяльності.

На тлі цієї новини відразу ж почали падати ціни на багато криптовалюта.

Грандіозні плани realme на 2022 рік

На цьому тижні realme оголосила про чергове досягнення — компанія стала шостим за величиною виробником смартфонів у світі. Однак вона не тільки не має наміру зупинятися на досягнутому, але і вже будує грандіозні плани на найближчі роки.

realme

Віце-президент realme сюй ци порівняв свій бренд з «підлітком, який вбиває дракона». За його словами, всього за три роки вони змогли перевершити 41 бренд на ринку, ставши четвертим за величиною китайським виробником смартфонів у світі. Представник компанії заявив, що до кінця 2022 вони мають намір відвантажити свій 200-мільйонний смартфон. Тут варто відзначити, що тільки в серпні 2021-го був реалізований 100-мільйонний апарат realme.

Компанія планує і далі випускати орієнтовані на молодих користувачів пристрої з модним дизайном, високою продуктивністю і за розумною ціною.

Нові інтернет-обмеження для дітей

У піднебесній продовжують вводити нові обмеження для неповнолітніх користувачів інтернету. Якщо раніше увага влади була сконцентрована в основному навколо онлайн-ігор, то тепер прийшла черга соціальних мереж. А першими постраждають любителі посидіти в tiktok.

З метою захистити молоде покоління від інтернет-залежності, компанія bytedance вирішила обмежити час, який підлітки можуть проводити в її соціальній мережі tiktok. Згідно з новими правилами, користувачі молодше 14 років можуть отримати доступ до відеоплатформі тільки через спеціальний дитячий режим. Він дозволяє переглядати вміст у tiktok протягом лише 40 хвилин на день, після чого доступ до програми блокується до наступного дня.