Зустрічайте playstation pc llc-новий видавничий лейбл sony для випуску ігор на пк

34

Компанія sony interactive entertainment тепер публікує playstation-ігри в steam під брендом playstation pc llc замість playstation mobile. Зміну помітили користувачі майданчика сьогодні. Тоді ж з’ясувалося, що playstation pc була утворена на початку цього року.

Джерело: 3dnews

Поява підрозділу playstation pc може означати, що sony interactive entertainment всерйоз взялася за пк-ринок і має намір випускати ігри під цим брендом в майбутньому частіше. З 2020 року компанія вже позбавила ексклюзивності horizon zero dawn і days gone, а нещодавно було оголошено про те, що 14 січня на пк в продаж надійде god of war (2018). Збірка uncharted: legacy of thieves collection вийде в steam протягом 2022 року.

Джерело: 3dnews

У червні глава playstation studios хермен хюльст (hermen hulst) заявив, що sony interactive entertainment все ще знаходиться на ранній стадії реалізації своїх планів щодо пк: «я хочу підкреслити, що playstation залишиться найкращим місцем для гри в проекти playstation studios на релізі. Але ми цінуємо пк-геймерів і продовжимо вибирати відповідний час для запуску кожної гри».