“брюс уейн помер” – новий тизер gotham knights нагадав про смерть бетмена

17

Ще на виставці dc fandome 2020, студія wb games montreal анонсували свою нову гру-gotham knights , а дебютний трейлер підтвердив смерть брюса уейна / бетмена. Свіжий тизер, опублікований розробниками, не містить чогось нового, але нагадує про вищезгадану і вельми важливу подію в світі грі.

Якщо бути точніше і більш конкретніше, новий тизер gotham knights з’явився в офіційному twitter-акаунті гри. На зображенні написано, що» коли лицар впаде, з’явиться нова спадщина”, а на першій сторінці газети повідомляються якісь деталі загадкової смерті брюса уейна; зокрема, розкривається, що бетмен загинув у власному будинку після того, як той таємничим чином впав.

В описі також зазначається, що офіційні особи визнали цю трагедію ” жахливим нещасним випадком», але сам тизер припускає, що в цій історії є ще дещо. Схоже, що це стане однією з головних тем сюжету, хоча це все ще не підтверджено. Сам тизер ви можете побачити нижче:

16 жовтня ми отримаємо нову виставку dc fandome, і вже підтверджено , що розробники розкриють нові деталі gotham knights , але неясно, що це буде – дата релізу або ж, можливо, новий геймплей.