Чи варто створювати сайт?

451

В Інтернеті щогодини з’являються тисячі нових сайтів. Але, на жаль, велика частина з них тільки засмічує віртуальний простір, тому, що лежить мертвим вантажем, не приносячи нікому ніякої реальної користі. Щоб ресурс був корисним відвідувачам, треба чимало зробити.

По-перше, треба створити сайт, придумати йому доменне ім’я і знайти підходящий хостинг. Дизайн сайту повинен бути стильним. Потрібна і правильна система навігації. Ці кроки дуже відповідальні, тому що від правильно обраного хостингу, імені і, звичайно ж, дизайну сайту буде залежати успішність всієї подальшої роботи.

По-друге, необхідно оптимізувати ресурс для пошукових машин. Щоб відвідуваність сайту неухильно зростала, необхідно систематично поповнювати його інформацією. Для цього потрібні й розумові сили, і вкладення грошей.

По-третє, потрібна розкрутка сайту. Це, як правило, роблять професіонали SEO, виконуючи серйозну аналітичну роботу. Вони підбирають ключові слова так, щоб спираючись на запити відвідувачів, вивести сайт на певну позицію в списку. Просуватися повинна головна і пара перших сторінок усіх основних розділів. Це так звані точки входу. Саме у них повинен бути хороший дизайну і корисне текстове наповнення.