Як зробити свой сайт відвідуваним

444

Досить часто виникає ситуація, коли сайт створений, виставлений в інтернет, але відвідуваність ресурсу дуже низька. Напевно багато власників сайтів вважають, що саме їх ресурс найкращий і найкорисніший. Ніхто з цим сперечатися не збирається, цілком може так і бути. Але користувачі ігнорують ваш ресурс не тому, що він поганий і нецікавий, а тому що просто не знають про нього. Розкрутити свій сайт, і підвищити його відвідуваність – це копітка і серйозна робота, що включає в себе цілий комплекс заходів.

1. Аналіз тематики і діяльності вашого сайту. Просто проаналізуйте, про що і для чого ви створили даний ресурс. Розставте цілі і подальші пріоритети вашого сайту.

2. Вибір ключових слів – це теж досить важливе і принципове дію пошукової оптимізації вашого сайту. Виберіть кілька ключових слів або фраз, за якими як ви вважаєте, користувачі мережі зможуть вас знайти, задавши певний пошуковий запит. Наприклад, якщо ваш сайт займається продажем автомобілів, то можна відразу відібрати кілька ключових фраз – «купити автомобіль», «придбати машину», «нові авто» і т. д.

3. Наповнюєте свій ресурс якісним і цікавим контентом. Для цього напевно вам буде потрібно допомога професійного копірайтера, який напише читабельні статті з грамотно вставленими в нього ключовими словами.

4. Реєстрація вашого сайту в пошукових системах. Саме через пошуковики проходить найбільший трафік відвідувачів. Після того як ви зареєструєте свій сайт в пошукових системах, необхідно буде почекати поки роботи пошукачів проіндексують ваш ресурс. Повна індексація сайту, зазвичай займає до місяця в російських пошукових системах, і до трьох місяця в іноземних.

5. Обмін посиланнями з іншими ресурсами схожої тематики, також є достатньо ефективним методом розкрутки. Але і тут існують свої тонкощі, так як якщо обмін посиланнями відбувається з більш великим і популярним ресурсом, то вам це тільки на руку. Якщо ж навпаки, з дрібним і конкурентоспроможним сайтом, то добре подумайте, якщо вам це треба.

Рекомендую до прочитання: Вибираємо двигун для блогу

6. Отписывайтесь на різних форумах і гостьових книгах популярних ресурсів, при цьому не забувайте залишати посилання на ваш сайт.

7. Власна розсилка – це хороший спосіб утримати відвідувача. Саме цікава і навіть інтригуюча поштова розсилка, допоможе з простих перехожих, зробити постійних відвідувачів і клієнтів вашого ресурсу. Ось кілька основних і досить ефективних способів розкручування свого сайту, користуючись якими ви цілком можете розраховувати на хорошу відвідуваність і популярність вашого ресурсу.