На star citizen поскаржилися за продаж кораблів, які ще не існують в грі

100

star citizen нещодавно зіткнулася з управлінням за рекламними стандартами великобританії (asa) за продаж кораблів, які насправді ще не існують. Вони називаються “концептуальними кораблями” – кораблями, які в даний час знаходяться в розробці, але недоступні в грі. Оскільки star citizen все ще знаходиться в процесі розробки, ідея полягає в тому, щоб продати кораблі зі знижкою до їх виходу.

Тим не менш, cloud imperium games не була надто ясною у своїх рекламних емейлах, які кораблі є концепціями, а які кораблі насправді доступні для польотів. Кілька тижнів тому користувач reddit mazty подав скаргу в управління по рекламним стандартам і розповів їм про вводять в оману емейл cig. Через кілька тижнів mazty отримав відповідь, що підтверджує, що cig дійсно «суперечить правилам рекламної діяльності» в цих рекламних оголошеннях, і вирішив додати відмову від відповідальності, щоб вказати, які кораблі продаються як концепти.

Cig прийняла цю пораду. Ви можете бачити, що як crusader ares, так і a2 hercules мають зірочку, що веде читачів до відмови від відповідальності в нижній частині електронного листа.

” crusader ares (inferno і ion), a2 hercules, genesis starliner пропонуються тут в якості обмеженого концептуального зобов’язання. Це означає, що транспортний засіб знаходиться в розробці, але ще не готовий до показу у вашому ангарі або польоту в star citizen. Він буде доступний як ігровий вміст у пізнішому патчі”.

– йдеться у відмові від відповідальності.

У відповіді на це mazty сказав, що відмова від відповідальності все ще не заходить досить далеко. “формулювання все ще вводить в оману, оскільки вони стверджують, що кораблі будуть іграбельними», хоча немає гарантії цього. Наприклад, ares crusader знаходиться в розробці вже майже два роки.

Стратегія монетизації star citizen викликала різку критику за останні вісім років розробки. Станом на вересень цього року star citizen отримав фінансування в розмірі більш ніж 383 мільйонів доларів, незважаючи на те, що досі перебуває в безстроковій альфа-версії, навіть без найменшого натяку на вікно випуску.