Цікаві місця в Києві.

3-1-2019

Цікаві місця в Києві.

Його історія – заворожує, а храмами і пам’ятками архітектури можна насолоджуватися годинами. Вони зберігають багату історію і якусь магічну силу. Тут зберігаються мощі святих і знаходяться печери, засновані Іларіоном, Антонієм та іншими ченцями. Це особливе місце, яке овіяне легендами та історіями. Монастирський комплекс включає соборний храм, трапезну, церкву та дзвіницю. Цей монастир є однією з головних визначних пам’яток, де полюбляють фотографуватися молодята. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі it-kitchen.com.ua/rozrobka-sajtiv/internet-magazyn.
Церква Андрія Первозванного є яскравим зразком російського церковного зодчества. Софійський собор – величний ансамбль, датований 11 століттям. Крім самого храму пам’ятник – музей включає дзвіницю 18 століття, будинок Митрополита і школу. Костел святого Миколая вважається одним з найпопулярніших місць відвідування серед туристів. У столиці їх налічується кілька десятків – від історичних експозицій до виставок сучасного мистецтва.
Справжньою гордістю є пересувна голографічна виставка, а серед експонатів особливо виділяється карета – купе імператриці Єлизавети Петрівни. Пирогово – захоплюючий музей народної архітектури і побуту отримав свою назву на честь селища, на території якого він знаходиться. Батьківщина – мати – велична скульптура, яка є частиною Національного музею історії ВВВ. Пам’ятник був створений у 70 – х роках минулого століття, як символ незламності духу народу.