Вконтакте – 15 років

24

Вконтакте святкує п’ятнадцятиріччя. Ось що сталося в найпопулярнішій російській соціальній мережі за 15 років:

Користувачі вконтакте прийняли 26 мільярдів запитів у друзі створили 202 мільйони спільнот встигли подивитися відео загальною тривалістю в 14 мільйонів років провели 9 мільйонів років за прослуховуванням музики для 5 мільйонів чоловік все перестало бути складно-вони змінили свій сімейний стан на інший варіант

Марина краснова, ceo вконтакте:

«за 15 років із закритого довідника студентів і випускників проект вконтакте перетворився на цілий інтернет-всесвіт — з музичною та відеоплатформою, пабліками, месенджером, відеодзвінками без обмежень, кліпами та міні-додатками. Тільки в цьому році ми вдвічі прискорили час доставки контенту, стали першою соцмережею з голосовим управлінням і представили безкоштовні відеодзвінки на 2 048 учасників з роздільною здатністю 4к і без лімітів за часом.

Кожен день ми думаємо, як поліпшити користувальницький досвід, щоб за допомогою вконтакте можна було з комфортом вирішувати будь-які завдання. І день народження вконтакте-це в першу чергу свято для наших користувачів: саме вони першими отримують всі привітання і подарунки».

До свого дня народження соціальна мережа підготувала багато сюрпризів: всі бажаючі можуть не тільки взяти участь в онлайн-вечірці з розіграшем подарунків на 1,5 мільярда рублів, але і відвідати виставку проекту vk talents в ерарті, а також отримати стікери, розбиваючи святкові піньяти.

Піньята зі спотті стала символом свята. Вконтакте сховала п’ять піньят в самих різних розділах сайту і додатки. За кожну знайдену і розбиту піньяту можна отримати унікальний стікер з набору, який був створений спеціально до 15-річчя вконтакте.

Вітаємо вконтакте, яка вже 15 років з нами!