Роль відео в пошуковому просуванні

616

Відеоконтент і його роль в просуванні сайтів

Всім привіт! Сьогодні хочу ще раз повернутися до теми відео на сайтах. Нагадати, так би мовити, про його далеко не останньому місці в просуванні та розкрутці сайтів. Багато вебмастера і seo-оптимізатори ігнорують розміщення відеороликів на сайтах, а даремно.

Публікація на сайті відеоконтенту — це один з кращих способів поліпшення поведінкового фактора при перегляді сторінок сайту. Як відомо, даний показник «Яндекс» і Google враховують при оцінці якості ресурсу.

Дослідження також показують, що тематичний відеоконтент позитивно впливає на конверсію сайту і підвищує рівень довіри відвідувачів. Простий відеоролик може замінити повноцінну статтю з купою схем і фотографій.

Формат відео

При створенні та розміщенні відеоконтента на сторінках сайту, потрібно віддавати перевагу відео з високою якістю. Це пов’язано з тим, що Youtube дозволяє користувачам з низькою швидкістю підключення вибрати більш низьку якість картинки. Також слід відключити автозапуск відео — сайт не повинен крутити відео або видавати звуки без прямого запиту з боку користувача.

Соціальні мережі

На сайті слід обов’язково ставити кнопки соц. мереж. Це дозволить користувачам легко ділитися своїми улюбленими відеороликами з друзями.
Також слід розміщувати посилання на ваші відео у спільнотах і сторінках соц. мереж.

Відеохостинг

Найбільш відомим відеохостингом є сервіс Youtube. Він не тільки підтримує високу якість зображення, але і містить соціальні функції. А суворий контроль модераторів не дозволить глядачам побачити ролик із забороненим контентом.

Серед інших аналогічних сервісів слід зазначити Vimeo і RuTube. Перший відрізняється приємним інтерфейсом і практично повною відсутністю реклами. А другий є російською версією популярного Youtube, однак, не зовсім вдалою.

Просування відео

Перед завантаженням відео на вибраний відеохостинг слід правильно його оформити. У першу чергу це стосується заголовка. Заголовок повинен відображати суть відео і містити головне ключове слово. Опис повинно бути унікальним і лаконічним. Ключові слова також повинні бути присутніми.

Рекомендую до прочитання: Просування сайту через зовнішні посилання

Для прискорення індексації відеоконтенту можна створити спеціальну карту сайту. Інструкції щодо створення Sitemap для відео можна знайти в Google Webmaster Tools.