Як вибрати MacBook Air

11-29-2018

Как выбрать MacBook Air
Подальша настройка Макбук полягає в переносі даних з іншого Mac або PC. Цей крок краще пропустити, так як всі останні моделі MacBook обладнані накопичувачем SSD малої в порівнянні з HDD ємності, а при перенесенні або відновлення з резервної копії більшу кількість вільного місця на комп’ютері швидко заповниться непотрібним сміттям.
Також хочемо вам порекомендувати https://yabloki.ua/rus/mac/macbook-air.html
Після цього система запропонує увійти в обліковий запис iCloud. Цей крок можна пропустити, але в багатьох випадках прив’язка до iCloud залишається незамінною. Це дасть можливість користуватися одним аккаунтом пошти, а також синхронізувати фотографії, замітки та інші дані попередньо встановлених сервісів. Тут варто відзначити, що при введенні пароля Mac OS завжди перемикає розкладку клавіатури на англійську.
Після того, як всі кроки по первинній настройці MacBook будуть виконані, відкриється робочий стіл Mac OS. Найпершим кроком буде настройка Doc: видалення з нього непотрібних додатків, настройка розміру і анімації, розташування Doc на робочому столі – все це є індивідуальним для кожного окремого користувача, так що експериментуйте з доступними параметрами для найбільш приємною роботи з Doc як у візуальному плані, так і в плані зручності користування.
Задати або змінити його можна в пункті “Сполучення клавіш” налаштування клавіатури. Іноді заводські налаштування MacBook встановлені таким чином, що згадана вище комбінація зайнята викликом пошуку Spotlight, так що у відповідному пункті меню слід зняти галочки з двох елементів. Після цього потрібно вибрати “Джерела введення” і задати комбінацію клавіш Command Пробіл для пункту “Вибрати попередній джерело вводу”. Якщо Ви користуєтеся більш ніж двома мовами, то комбінацію слід задати для пункту “Вибрати наступний джерело в меню введення”, в іншому випадку розкладка буде перемикатися тільки між двома варіантами.
На MacBook Air заводські настройки кольору зорієнтовані насамперед на “середні” умови”, тому, крім усього іншого, бажано провести калібрування дисплея для найкращого ефекту перенесення кольорів. Користувачі MacBook Air нерідко скаржаться на занадто холодний і неприродний колір “з коробки”, але ця проблема насправді вирішується за кілька хвилин.
Гарантію повинні давати на будь-який ремонт. На сайті і в документах все описано. Гарантія це впевненість у своїх силах і повага до вас. Гарантія 3-6 місяців – це добре і достатньо. Вона потрібна для перевірки якості і прихованих дефектів, які не можна виявити відразу. Бачите чесні і реальні терміни (не 3 роки), ви можете бути впевнені, що вам допоможуть.