Як підвищити Тіц сайту безкоштовно

489

Тіц сайту – інструкція по нарощуванню

Всім привіт! Після виходу двох статей на тему, як підняти ТиЦ сайту, я в черговий раз переконався, що нашому народу ближче “безкоштовні” методи. Сьогодні постараюся зібрати в одному місці всі відомі мені методи безкоштовного нарощування ТиЦ.

Оскільки ми плануємо нарощувати Тіц безкоштовно, то доведеться попрацювати руками. Основна робота буде полягати в заповненні профілів. Для полегшення цієї задачі рекомендую скачати і встановити собі на комп наступні програми:

RoboForm – краща на мій погляд, програма для автоматичного заповнення профілів та анкетних даних. Відмінний менеджер паролів. Заповнюєте анкету один раз і потім просто натискаєте кнопку “Заповнити”, на сторінці з профілем. Я спочатку скачав безкоштовну версію, погрався з нею, дуже сподобалося і купив собі ліцензію. Коштує вона 295 руб. – взагалі ні про що, порівняно з функціоналом. Встановив на флешку і з будь-якого компа завжди зі мною мої паролі і профілі.

RoboForm: Learn more...

БАЯн – автоматична добавлялка УРЛов в аддурилку Яндекса. Плюс до цього перевіряє УРЛ на бан Яндекса. Є безкоштовна версія. Зареєстрували 10 профілів, скопіювали Урли у БАЯн, 30 секунд і все додано.

Антикапча – це вже на любителя, але після введення руками понад 100 капч, запевняю вас, цей сервіс вам знадобиться. Ціна на нього теж, можна сказати безкоштовно – 0.7$ за 1000 капч. При реєстрації попросить код запрошення, якщо ви не жадібні, то введіть цей – c22889f705 :)

Ось ці три сервісу значно спростить нам життя при нарощуванні Тіц своїх сайтів.

Перед початком роботи з підняття Тіц сайту ви повинні чітко уяснити собі головне – всі посилання з зареєстрованих вами профілів обов’язково треба додавати в:

 • аддурилку Яндекса (http://webmaster.yandex.ru/addurl.xml)
 • і Гугла (https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url)
 • Рекомендую до прочитання: Розкрутка і просування Instagram самостійно

  Інакше можна й не дочекатися їх індексування, та й взагалі, пошуковики можуть проігнорувати ваш профіль.

  У процесі роботи з нарощування Тіц вам потрібно максимально повно заповнювати всі поля в профілях. Від цього залежить, чи пропустять ваш профіль модератори або подумають, що ви не бот і видалять. Коли ж вас приймуть за “живого користувача”, то ваше посилання буде вічною. При заповненні профілів за допомогою RoboForm, іноді видається помилка “Ви вводите не вірний E-mail адреса”, це свого роду одна з видів захистів, не переживайте з цього приводу, а просто введіть адресу ще раз, але за допомогою клавіатури, руками.

  Ну і останній момент, при реєстрації на трастових сайтах, вам будуть надсилати на e-mail повідомлення з активацією (посиланням якою треба буде перейти на сайт), тому давайте реальний e-mail. Після переходу за посиланням, вам запропонують зайти на сайт під своїм логіном і паролем, так от, не ставте галочку в чекбоксі “Запам’ятати мене на цьому компі”, а то наступного разу буде проблематично зареєструватися під іншим логіном.

  Це напевно все, що стосується нарощування Тіц сайту за допомогою реєстрації в профілях “Трастових сайтів”. Посилання на список таких сайтів ви знайдете в статті Інструкція з підняття Тіц (частина 1)

  Як ви розумієте, адміни сайтів не сидять склавши руки, а роблять все, щоб нам не вдалося роздобути зовнішні посилання на свої ресурси з їх сайтів. Тому “База трастових сайтів” досить швидко втрачають свою актуальність. Що б не шукати такі списки по всьому інтернету, тим більше, що в більшості своїй вони однакові, є способи самим створювати такі бази. Робиться це просто:

  • вводимо в пошуковому рядку Яндекса в лапках “профіль користувача”
  • для більш релевантного запиту, додайте основний ключ вашого сайту, наприклад – “профіль користувача” авто

  Рекомендую до прочитання: Як залучати відвідувачів на сайт?

  Поиск профилей пользователей в яндексе

  • прокручуємо вниз сторінки з результатами і сортуємо по даті

  Сортировка поиска в Яндексе по дате

  • отримуємо таку красу

  повышение ТиЦ сайта

  А якщо у вас встановлений RDSbar, то взагалі казка, під фрагментів він показує купу корисної інформації і нам не потрібно здійснювати додаткові дії:

  Расширение RDSbar

  При зміні регіону ви зможете отримувати необмежену кількість сайтів :). Після отримання такого красивого списку, вам потрібно заходити на профілі нещодавно зареєстрованих товаришів і дивитися там наявність відкритих зовнішніх посилань, які так потрібні у підвищення Тіц нашого сайту. Робити це можна за допомогою RDS bar (ну про нього вже не буду розписувати). Якщо відкрита посилання є, сміливо реєструємося.


  Ще один метод, який я використовую при пошуку донорів. Вводжу основне ключове слово в пошук, беру сайти з ТОП 5 і перевіряю їх на наявність зовнішніх посилань з допомогою сервісу SEOGadget. Далі все просто, переходжу по найбільш цікавим і намагаюся дістати заповітну посилання на свій ресурс.

  Ось, в принципі, цього цілком достатньо, щоб не поспішаючи наростити Тіц сайту, не нашкодивши при цьому, а саме головне – Безкоштовно !