5 причин вибрати програму зі стажуванням

6-7-2018

Якщо ви вже зайнялися пошуком ідеальної програми навчання, то напевно помітили, що деякі курси пропонують можливість провести «Year in Industry», Placement або Professional training. Що це таке і навіщо це потрібно? Рік у галузі — це стажування тривалістю 12 місяців в компанії, безпосередньо пов’язаної з вашою спеціалізацією. Зазвичай студенти проводять «Рік на робочому місці» на третьому курсі університету. Хочу порекомендувати почитати про двойной диплом

Однак у ряді вузів така програма доводиться на четвертий курс або має інші терміни, наприклад, півроку. Тому при виборі програмі завжди варто звернути увагу на можливість і параметри проходження практики. Наприклад, програма BSc Business Management в высокорейтинговом британському університеті Саррея як правило починається в кінці другого курсу і закінчується на початку третього року навчання. У внз є більш 2300 партнерів у Великобританії і за кордоном, що дає студентам великий вибір місця роботи.

Програми з включеною опцією стажування мають цілий ряд переваг, в тому числі:

1. Застосування знань на практиці

Напевно, кожен з нас, сидячи на парі, хоч раз думав: «Невже мені це все насправді чи ні?» Стажування на робочому місці дозволяють студентам працювати над реальними проектами і новітніми розробками.

2. Ефектне резюме

Залиште конкурентів позаду, отримавши досвід роботи ще під час навчання. Інформація про роботу в галузі і практичних навичках приверне увагу роботодавців та вигідно виділить вище резюме серед інших кандидатів.

3. Додаткових заробіток

Більшість підприємств оплачує роботу стажерів. Тому «Рік в галузі» — це ще й ідеальна можливість заробити під час навчання. Середня зарплата стажиста становить близько 14,000£.

4. Корисні знайомства

Завдяки стажуванню ви познайомитеся з новими людьми з інших вузів, які поділяють ваші інтереси.

5. Робочий контракт

По закінченні стажування компанія може запропонувати вам працювати в них, коли ви отримаєте диплом. Тоді вам навіть не доведеться витрачати останній курс університету на пошуки роботи. При цьому, навіть якщо фірма не запропонує працевлаштування, нові знайомства в галузі значно полегшать процес працевлаштування.