5 причин вибрати програму зі стажуванням

Якщо ви вже зайнялися пошуком ідеальної програми навчання, то напевно помітили, що деякі курси пропонують можливість провести «Year in Industry», Placement або Professional training. Що це таке і навіщо це потрібно? Рік у галузі — це стажування тривалістю 12 місяців в компанії, безпосередньо пов’язаної з вашою спеціалізацією. Зазвичай студенти проводять «Рік на робочому місці» на третьому курсі університету. Хочу порекомендувати почитати про двойной диплом

Однак у ряді вузів така програма доводиться на четвертий курс або має інші терміни, наприклад, півроку. Тому при виборі програмі завжди варто звернути увагу на можливість і параметри проходження практики. Наприклад, програма BSc Business Management в высокорейтинговом британському університеті Саррея як правило починається в кінці другого курсу і закінчується на початку третього року навчання. У внз є більш 2300 партнерів у Великобританії і за кордоном, що дає студентам великий вибір місця роботи.

Програми з включеною опцією стажування мають цілий ряд переваг, в тому числі:

1. Застосування знань на практиці

Напевно, кожен з нас, сидячи на парі, хоч раз думав: «Невже мені це все насправді чи ні?» Стажування на робочому місці дозволяють студентам працювати над реальними проектами і новітніми розробками.

2. Ефектне резюме

Залиште конкурентів позаду, отримавши досвід роботи ще під час навчання. Інформація про роботу в галузі і практичних навичках приверне увагу роботодавців та вигідно виділить вище резюме серед інших кандидатів.

3. Додаткових заробіток

Більшість підприємств оплачує роботу стажерів. Тому «Рік в галузі» — це ще й ідеальна можливість заробити під час навчання. Середня зарплата стажиста становить близько 14,000£.

4. Корисні знайомства

Завдяки стажуванню ви познайомитеся з новими людьми з інших вузів, які поділяють ваші інтереси.

5. Робочий контракт

По закінченні стажування компанія може запропонувати вам працювати в них, коли ви отримаєте диплом. Тоді вам навіть не доведеться витрачати останній курс університету на пошуки роботи. При цьому, навіть якщо фірма не запропонує працевлаштування, нові знайомства в галузі значно полегшать процес працевлаштування.