Додати друзів вконтакте

567

Як додати багато друзів Вконтакте?

Всім привіт! Сьогодні розміщую так званий “гостьовий пост”. Пише його шановна Ганна Сергіївна, яка з недавнього часу щільно зайнялася SMM, SMO і т. п. Нещодавно, по роботі, зіткнувся з соціальною мережею Вконтакте. Було поставлено питання: «Як зробити багато друзів Вконтакте?«. Питання мені на пошту приходять практично по кілька разів в день. І можу сказати, що чимала їх частина пов’язана саме з додаванням друзів і передплатників. Так як я не любитель всіх цих соціалок, вони у мене тільки для роботи присутні, то довелося напружитися і пошукати людину, якій подобається цим займатися і він більш-менш розуміє, що там до чого. Зараз вона спробує розставити все на свої місця, для мене і для тих, кому це ще не знайоме. Прошу строго не судити і не закидати шапками – перший пост у людини.

Добрий день! Природно, за одну статтю я не зможу вам розповісти всі тонкощі і основи правильного додавання друзів, але початок буде, а це — головне!

Навіщо багато друзів Вконтакте?

Мабуть, самий важливий і найперший питання, відповідь на який ви повинні знати, в першу чергу. Якщо ви не будете знати відповіді на дане питання, то весь процес з додаванням друзів можна вважати марною тратою часу.

Взагалі, друзів Вконтакте додають для наступних цілей:

 • Реклама продукції, товару, партнерської посилання.
 • Реклама марки, бренду, лейблу (дуже схоже з першим пунктом).
 • Реклама облікового запису. (робиться, щоб піарити відомих особистостей).
 • Реклама і просування групи.
 • Просто трата часу.
 • Відсотків 60 людей займаються саме пунктом 5. Причому, вони самі не знають відповідь на своє питання. Адже коли я в них питаю — навіщо вам багато друзів, вони відповідають: «А що це погано?». Якщо так міркувати, то ніколи не погано мати у дворі велику купу дров. Але чи буде вона користуватися попитом? Навіщо Вам велика купа дров, якщо більша частина з них згниє, поки до них дійде черга?

  Рекомендую до прочитання: Просування в соціальних мережах

  Точно така ж ситуація і з друзями. Ви повинні бути чітко визначені з тим, який сенс додавати 100, 200, 500 або більше друзів. Листування з усіма? Не смішіть.

  Навіть, якщо кожному з них писати, хоча б раз в день, то на це піде близько 500 повідомлень. І то, тільки зі словами «привіт, як справи?». А якщо розмовляти? Уявляєте? То-то ж. :)
  Тому листування з такою величезною кількістю друзів Вконтакті — явно не головна мета додавання.

  Як можна додавати друзів Вконтакте?

  Відомо, що провідні соціальні мережі (facebook,google+,vkontakte,mail.ru), давно вже зробили собі головним пунктом додавання дуже просте правило – не потрібно додавати кого попало. Не потрібно додавати всіх людей, яких тільки можна. Інакше за це Вас можуть покарати.

  Що значить покарати? Ви отримаєте БАН (блокування облікового запису без можливості доступу до неї). Природно, адміністрація може в будь-який момент зробити розблокування облікового запису. Але для цього потрібно показати, що ви такий білий і пухнастий, і взагалі заблокували вас не з вашої вини.

  Додавайте друзів виключно за загальним інтересам. Не потрібно додавати абсолютно всіх. Використайте форму пошуку За критеріями». Це допоможе додати справді схожих з Вами людей. Також не додавайте більше 40 людей в день, а значить — не відправляйте більше 40-50 заявок на день. Інакше можна отримати БАН аккаунта.
  Скажете — довго? А хто говорив, що працювати в інтернеті — це халява? Приготуйтеся орати не менше, ніж на роботі. А на початку свого шляху — в кілька разів більше. Витримайте цю навантаження — досягнете успіху. Якщо ні — будете вважати, що в інтернеті можна заробити. Так, до речі, робить більшість.

  Рекомендую до прочитання: Dofollow блоги з високим PR сайту

  Також скористайтеся ще формою написання повідомлення додавання в друзі. Розповідаю, що це означає.

  Коли ви будете додавати користувача, йому можна буде написати особисте повідомлення. Головне в цьому – ні в якому разі не потрібно розсилати посилання. Взагалі не нагадуйте ні в якому разі про посиланню. Будь-який нормальний користувач вважатиме таке повідомлення за СПАМ. Ви б, думаю, зробили так само.

  В тексті повідомлення ви можете вказати, що вам дуже хотілося б познайомитися ближче, почати спілкуватися, вам сподобалася сторінка користувача і т. д. Придумайте що-небудь. Тільки не розсилайте СПАМ.

  Не потрібно відправляти всім користувачам однаковий текст запрошення. Використовуйте унікальний текст, додавання в друзі, ясна річ, що не для кожного користувача, але кілька варіантів не завадять. Ці прості правила допоможуть Вам уникнути блокування облікового запису.
  І ще. Пам’ятайте про те, що кожен користувач Вконтакте може позначити надісланого йому повідомлення як СПАМ. Якщо таких користувачів буде кілька, то адміністрація вживе негайних заходів щодо блокування вашого аккаунта. Не дуже приємна ситуація. Тому, вибирайте уважно користувачів, з якими хочете завести дружбу, інакше можна запросто залетіти.

  Використання програм для додавання друзів

  Раніше було все дуже просто — запускаєш програму, натискаєш на кнопочку і у тебе друзі штампуються пачками. Потім виходиш з аккаунта, заходиш в наступний обліковий запис і робиш точно таку ж операцію. В добу, по-моєму, можна було відправляти не більше 40 заявок. В результаті, з 25 акаунтів, можна було розіслати близько 1000 заявок в друзі. Природно, близько 150-200 осіб, що їх приймає. У підсумку, ми отримуємо за пару днів розкручений аккаунт.

  Що ж відбувається зараз? Розробники програмного забезпечення для соціальних мереж, усунули можливість масово додавати друзів. Не знаю, добре це чи погано, але тепер у таких програмах можна тільки слухати музику, запрошувати друзів у групи і т. д. тобто спам — розсилку вже не вийде.

  Рекомендую до прочитання: Інструкція з підняття Тіц (частина 1)

  Моя вам порада — не використовуйте програми для додавання друзів Вконтакте. Рано чи пізно, адміністрація введе нові оновлення, нові системи контролю. Ті акаунти, які будуть виглядати підозріло — будуть заблоковані. Краще додавати вручну, поступово, але впевнено.

  Тим товаришам, які все ж хочуть спробувати щастя у використанні софта, можу порекомендувати програму VkDuty.
  Всім дякую за увагу! :)