FreeMyApps – платні додатки безкоштовно

564

 

Всім привіт!

Сьогодні вирішив відступити від основної тематики свого блогу і написати про такій потрібній у господарстві будь-фрілансера, та й не тільки, додатку FreeMyApps.

Останні два роки я користуюся iPhone 4. Перший час я, як і багато, робив джейлбрейк і юзал платні додатки на халяву. Такий стан справ мене дуже напружувало, тому що крім того, що часто оновлювалася сама прошивка, так ще і самі програми постійно модернізувалися. Доводилося довго чекати, а потім перелопачувати купу сайтів у пошуку оновлених версій.

Тут мені попалася програма FreeMyApps і в моєму улюбленому телефоні все встало на свої місця. Єдина незручність – це наявність американського облікового запису Apple ID, але для нашої людини це не проблема. Спочатку вона була тільки для користувачів iOS, а тепер з’явилася версія і для Android.

FreeMyApps

Скачати FreeMyApps для iOS

Скачать FreeMyApps для iOS

Скачати FreeMyApps для Android

Скачать FreeMyApps для Android

На самому початку використання FreeMyApps, сенс зводився до наступного, вам пропонувалося завантажувати різні додатки, відкривати їх на своєму пристрої на 30 сек або більше. За це, програма FreeMyApps, нараховувала вам бонуси і при накопиченні певної кількості, можна було скачати безкоштовно будь-який з наданих платних додатків. Більш менш докладно, про роботі програми FreeMyApps в ті часи, можна почитати тут (відкриється в новому вікні). В даний час алгоритм дії програми дещо змінився в кращу сторону. Тепер нам пропонують, за отримані бонусні бали, набувати Gift карти і вже за допомогою них купувати будь-які додатки.

Gift Card для iOS и Android

Тепер, для тих кого зацікавило, коротенько все по порядку.

За допомогою Free my Apps у вас є можливість отримувати бали (credits), при накопиченні певної суми яких, ви можете поміняти їх на iTunes Gift Card, Amazon Gift Card та ін

 • Викачуємо і встановлюємо додаток для свого девайса
 • Запускаємо
 • Виносимо іконку на екран додому, як просить програма
 • Починаємо скачувати програми з вкладки «Sponsors»
 • По закінченні скачування, запускаємо кожне, чекаємо 30 сек або трохи більше
 • Повертаємося в програму FreeMyApps і дивимося, чи додалося балів
 • Якщо ні, то повторюємо п. 5
 • Якщо так, то з почуттям виконаного обов’язку видаляємо додаток і переходимо до наступного
 • Накопичуємо бали до потрібної суми, (я зазвичай збираю 3000 і купую 10$ Gift Card) йдемо у вкладку «Gifts» і набуваємо, що потрібно.
 • Рекомендую до прочитання: Заробіток в інтернеті

  У перший час програма FreeMyApps видає багато додатків, але потім вони з’являються, як правило, по одному, два рази на добу. У мене виходить в місяць 1 або 2 рази поповнювати 10$. Цього цілком вистачає для придбання потрібних програм і навіть накопичення коштів на акаунті. А ось для щасливих володарів смартфонів на Android, справи йдуть не так добре, але вихід є. Про це читайте статтю – як отримувати більше посилань в FreeMyApps.

  Скачати FreeMyApps для iOS

  Скачать FreeMyApps для iOS

  Скачати FreeMyApps для Android

  Скачать FreeMyApps для Android