Ліза су вважає, що в наступному півріччі дефіцит чіпів збережеться

70

На відміну від новини про вручення лізі су (lisa su) галузевої нагороди імені роберта нойса (robert noyce), яка із завидною завзятістю повертається на сторінки нашого сайту з травня поточного року, матеріал cnbc про висловлювання глави amd на заході code conference містив більш актуальну інформацію.

джерело зображення: cnbc

Генеральний директор компанії торкнулася ті проблеми, з якими напівпровідникової галузі належить мати справу протягом найближчих місяців. По-перше, вона визнала, що минулі циклічні зміни попиту і пропозиції на напівпровідниковому ринку не схожі на ситуацію, що склалася. За словами лізи су, пандемія підняла попит на новий рівень, і щоб задовольнити його, знадобиться побудувати нові підприємства. Щоб ввести їх в дію, буде потрібно від 18 до 24 місяців, і багато виробників відповідну активність почали ще в минулому році.

Таким чином, як резюмує ліза су, пропозиція на ринку збільшиться не раніше другої половини наступного року, а говорити про перемогу над дефіцитом в першій половині 2022 року ще буде передчасно. Крім того, глава компанії виступила з підтримкою ініціатив американської влади щодо стимулювання розвитку національної напівпровідникової галузі. Власну угоду з xilinx компанія розраховує завершити до кінця поточного року. Ліза су вважає, що консолідація в галузі неминуча, оскільки у молодих компаній можуть бути скільки завгодно красиві ідеї, але для їх реалізації будуть потрібні відповідні масштаби бізнесу.