Навіщо складати ТЗ перед розробкою сайту

2-22-2020
Картинки по запросу "Навіщо складати ТЗ перед розробкою сайту"


Бриф на сайт— це документ, що дозволяє оцінити вартість майбутніх розробок. І тому його заповнення слід обов’язково приділити час. У скільки обійдеться створення сайту. — це основне питання і всі хочуть отримати на нього відповідь і причому відразу і вже після обрати дизайн – студію, озвучити мінімальну ціну. Ви запитаєте, як таке може бути. Може, і причини неповної інформації, яку ви надали на початковому етапі. Визначити обсяг роботи і їх повну вартість, не маючи точного опису, неможливо. Правильна оцінка вартості послуги може бути зроблена тільки після надання і докладного опису завдань і узгодження усіх необхідних моментів та побажань. І чим щире ви будете у своїх відповідях, тим точніше буде оцінка вартості робіт. Для заповнення Брифу не потрібно багато часу. Але заповнивши його один раз, ви заощадите значно більше часу на переговори і пошуки нових виконавців. Також хочемо вам порекомендувати техническое задание на создание сайта

Заповнивши цей Бриф один раз ви можете розіслати його в декілька дизайн – студій. І ви не будете витрачати час на пояснення однієї і тієї ж задачі різними менеджерам. А вам залишиться тільки вибрати студію, чиї послуги вам здадуться найкращими за ціною і якістю.

Щоб правильно заповнити Бриф, вам досить тільки відповісти на поставлені запитання. Але серед всього переліку питань є важливі, надають вплив на остаточну вартість всіх робіт. Рекомендуємо вам приділити свою увагу, даних питань. Так, контакти абсолютно не впливають на вартість, але їх наявність дозволяє замовнику та розробнику тримати зв’язок і вчасно обмінюватися інформацією. Мета створення сайту і його аудиторія. Ви повинні визначити для себе, навіщо вам сайт, які завдання ви ставите перед ним, і для якої цільової аудиторії він буде розрахований. Сайтів багато, якій потрібен саме вам: сайт – візитка, промо – сайт та інтернет – магазин. У кожного сайту є своя складність реалізації і визначена нижня межа вартості. Це, мабуть, один з найбільш важливих питань, що дають наочний відповідь. Знайдіть 5 – 6 сайтів в Інтернеті, дизайн, структура і наповнення, які вам подобаються.