Способи підвищення Page Rank

453

Є кілька методів, і у кожного є свої плюси і мінуси. В першу чергу наповнення сайту має відбуватися унікальною інформацією.

В інтернеті цінується і користується попитом тільки якісна інформація. Для того, щоб ваш ресурс привертав увагу власників інших сторінок, ваші сервіси та статті повинні бути унікальними. Слідуючи простим правилом, позиція в пошукових системах буде підвищуватися. Також необхідно розміщувати свої статті на спеціальних сайтах, це повинно позитивно впливати на збільшення відвідуваності.

Аналіз конкурентів.

Основна суть підвищення PR – пошук сайтів, з якими ваші конкуренти не співпрацюють, і провести з ними взаємний обмін посиланнями. Пошукати ресурси, які готові обмінятися посиланнями. Знайти сайти з обміну посиланнями, і розмістити своє оголошення, так ви створите свою базу партнерів.

Оренда посилань.

Якщо у вас є початковий капітал на просування, цей спосіб підходить, щоб отримати величезну кількість зовнішніх посилань за мінімальний час. Цим методом користується більшість досвідчених оптимізаторів, щоб домогтися результатів, значущих для пошукових машин.

Ще один спосіб: автоматичні системи по обміну посиланнями.

Простий і дуже небезпечний спосіб, в цьому випадку дуже висока ймовірність, що відбудеться обнулення ТІЦ сайту. Його використовувати не рекомендується.
В основному оптимізатори користуються відразу декількома способами, щоб за короткий термін просунути свій сайт.