Ніколас кейдж не збирається йти на пенсію – “ніколи”

27

“цього ніколи не станеться”, – сказав актор в інтерв’ю entertainment weekly про вихід на пенсію. – “те що я роблю в кіно для мене як ангел-хранитель, і я потребую цього. Я здоровіший, коли працюю, мені потрібно позитивне місце для вираження свого життєвого досвіду, і кінематограф дав мені це. Тому я ніколи не збираюся йти на пенсію. Де я зараз, на позначці всього в 117 фільмів? [сміятися]”.

що забавно, мій аргумент для людей, які кажуть: “ти занадто багато працюєш” – це “мені подобається працювати, це корисно для здоров’я і я щасливий коли працюю. І до речі, такі хлопці, як кегні, богарт і льюїс знімалися в сотнях фільмів”. А потім я подумав: “я краще перевірю це”, і я такий: “упс”[сміється]. Джеррі льюїс був одним з моїх друзів, і ми з ним якось вечеряли разом, і він запитав: “скільки у тебе фільмів?”я кажу:” у мене близько 100, а у тебе скільки?”- “у мене 40. Значить, у тебе в два рази більше, ніж у мене?”- “ну, я цього не знав, джеррі”.

З сьогоднішнього дня в кінотеатрах виходить черговий фільм кейджа” в’язні країни привидів ” сіону соно, де він грає грабіжника банку, що йде по сліду зниклої дівчини, яка зникла в надприродному світі. Він також нещодавно знявся в отримав визнання критиків фільмі ” свиня “і зіграє самого себе у фільмі” нестерпна тяжкість величезного таланту ” за участю педро паскаля, ніла патріка харріса і тіффані хеддіш.