Безкоштовна розкрутка сайту + 2 платних способу

397

Думаєте, що безкоштовна розкрутка сайту – це нереально або неефективно, враховуючи кількість web-проектів, які «ростуть в Мережі», як гриби? Ми переубедим Вас, і з завтрашнього дня Ви будете займатися просування вашого сайту через форуми, блоги, а також з допомогою прямої і контекстної реклами.

Форуми

Вони стануть для сайту серйозним джерелом трафіку, якщо Ви знайдете за своєю тематикою відповідні розділи або цілі форуми. Багато часу буде потрібно на налагодження відносин з учасниками, підтримання своєї активності та участі в дискусіях. Але це в будь-якому випадку принесе гарні плоди.

Врахуйте, що вибирати необхідно активні форуми і акуратно використовувати свої методи розкрутки через них. Також будьте обережні при простановке посилань на Ваш ресурс. Багато майданчика не дозволяють давати активні посилання, тим більше не до місця. Тому в обов’язковому порядку читайте правила і звертайте увагу на пункти, які пов’язані з посиланнями. Частенько посилання навіть потрібно робити клікабельними. Звичайно, є форуми, де подібне заборонено. Не варто розчаровуватися. Адже завжди можна наводити назву вашого сайту, проекту, бренду або компанії. У перших повідомленнях не здумайте проводити приховану піар-компанію. Досить брати участь у тематичних топіках, після чого давати посилання. Щоб не виникло підозр, давайте посилання не тільки на свої сайти. Нахабних новачків ніхто не любить, а постійних учасників поважають модератори.

Ще один спосіб розміщення посилань на форумах – розміщення в підписах. Трафік підпис теж приносить. Але не атакуйте ними відразу. Підготуйте грунт!

Блоги

Безкоштовна розкрутка сайту по чужих блогах припускає, що Ви будете залишати посилання в коментарях. Пишіть відгуки про статтях за Вашим темами. Покажіть себе так, щоб з Вами було цікаво спілкуватися. Популярні відвідувані блоги підходять для цієї задачі найкраще.

Рекомендую до прочитання: Як заробити в Instagram

Як варіант, спробуйте створити допоміжний блозі. Зробіть його інформаційним ресурсом для продовження вашого сайту, що продає. Розміщуйте виключно захоплюючі матеріали (плюс мультимедіа), які і прямо, і опосередковано відносяться до вашої тематики. Не забувайте про прямих посиланнях.

Пряма реклама

Купуючи рекламні місця на популярних тематичних сайтах, Ви використовуєте один з найбільш ефективних методів розкрутки. Співвідношення ціна-якість-зусилля цілком виправдовує витрати.

Намагайтеся вибирати правильні місця для баннера, тоді і відгук буде високим. Протягом місяця Ви переконаєтеся в ефективності такої реклами. При її продовження на довгий термін, просіть велику знижку.

Контекстна реклама

Відомий метод залучення нехилого трафіку. Ви повинні розуміти, що він безпосередньо пов’язаний з пошуковими системами, але не завжди звичайно.

Суть контекстної реклами полягає в тому, щоб Ви купували текстову або графічну рекламу, яка буде відображатися на сайтах/порталах схожої тематики, як у Вас.

Використовуйте для цього наступні системи:
– Google Adwords;
– Бігун;
– Яндекс.Директ.

Особливу увагу приділіть складання оголошення та налаштування таргетингу.