Новорічні акції в world of tanks: знижки на обладнання та спорядження, роздача цінних бонусів і бойові завдання з призами

18

Розробники з wargaming вирішили особливим чином порадувати “танкістів”, підготувавши для них подарунки в world of tanks. Для їх отримання потрібно тільки зайти в гру в період з 31 грудня (06:30 мск) по 10 січня (09:00 мск). Всіх зайшли чекає приємний сюрприз, який повинен допомогти у святковому івенті «новорічний наступ 2022».

Далі йде інформація, яка буде зрозуміла тільки тим, хто розуміє і бере участь в актуальних сезонних подіях world of tanks. За вхід в гру видадуть 40 прикрас, яких немає в альбомах “танкіста” (10 новорічних, 10 різдвяних, 10 чарівних і 10 східних), і 50 тисяч осколків. Якщо гравець повністю зібрав будь-яку колекцію, то кожне додаткове прикраса буде конвертовано в 350 осколків.

За допомогою осколків можна:

  • спрощувати і тим самим швидше проходити завдання арнольда шварценеггера (подробиці – в нашій минулій замітці);
  • створювати прикраси для колекції 2022 року;
  • створювати іграшки для колекцій минулих років.

Додатково “танкісти «отримають 10 зарядів» антиповторителя” (потрібен для створення унікальних іграшок з різних колекцій) і 3 дні танкового преміум-аккаунта. За всіма подробицями слід звернутися до офіційної сторінки з акцією.

Також в період з 31 грудня (09:00 мск) по 3 січня (8:30 мск) в world of tanks будуть діяти наступні бонуси та акції:

  • x5 досвіду за першу перемогу в день;
  • підвищений бонус при перекладі досвіду у вільний;
  • знижка 50% на штатне обладнання;
  • знижка 50% на спорядження;
  • знижка до 50% на всі види кастомізації за ігрове золото.

В цей же період гравці зможуть виконувати в world of tanks особливі бойові завдання і отримувати приємні бонуси. За подробицями варто звернутися ось до цієї сторінки на сайті проекту.

Нагадаємо, кілька днів тому wargaming підвела своєрідні підсумки року по world of tanks, нагадавши гравцям про виконану в цьому році роботу по перетворенню клієнта популярного проекту. У грі з’явилася механіка польової модернізації, що дозволяє “танкістам” тонко налаштувати улюблені машини. Також в world of tanks система рольових дій техніки вийшла за межі рангових боїв. Нарешті, парк техніки поповнився новими машинами-всього 33 одиниці.