Розкрутка сайтів з розумом

441

Розкрутка сайтів — справа досить складна. Заглядаючи на різні форуми, можна помітити, що зазвичай людям пропонують за нечувані суми розкрутити їх власний сайт, і, більше того, сума не статична, і кожен місяць доводиться додавати ще, щоб «утримувати сайт на позиціях». Це дикість.

Безумовно, якщо намагатися утримати сайт на першому місці, то це майже неможливо зробити безкоштовно, але чи потрібно? Запит «розкручування сайтів» – запит дуже частий, і запитань куди більше, ніж реальних відповідей.

Природно, шахраїв море.

Розкрутка сайтів — складна справа, і саме тому у мене так багато вражень негативного характеру від таких форумів. Розкрутка сайтів? Ні! Сумнівні послуги від сумнівних людей за нечувані суми.

Розкрутка сайтів вимагає певної ретельності і посидючості, і саме-саме перше, на що варто звернути свою увагу — це правильний код html. Це вкрай важливо, адже для того, щоб роботи могли спокійно пересуватися по сайту і все реально «розуміти», то їм потрібна чиста дорога, а не в нашому вітчизняному стилі. Пам’ятаєте приказку про «дурнів та дороги»? То-то ж.

Отже, як же вичистити код? Це досить просто зробити. Важливо після того, як сайт вже зверстано, просто зайти в «валідатор», який, власне, і перевірить ваш власний сайт. Він виявить помилки в коді і їх залишиться тільки підкоригувати. Сам сервіс там простий і описувати його не потрібно. Досить просто ввести посилання на сайт і натиснути на перевірку.

Розкрутка сайтів має ще одну не менш важливу частину, а саме, контент.

Мабуть, саме цей розділ варто віднести до найбільш важливим. Природно, самого-самого важливого немає, оскільки без якого-небудь фрагмента не доб’єшся цілісного результату, який буде влаштовувати, але за ступенем важливості контент вашого ресурсу не поступається жодному показнику.

Рекомендую до прочитання: Рерайтинг текстів: де міфи, а де правда?

Контент — це наповнення вашого сайту, тобто весь той текст, який читає користувач.

Природно, вкрай важливо скласти його грамотно, адже в тому випадку, якщо користувач буде бачити на сайті помилки або незрозумілі і дивні фрази, то довіра та інтерес до сайту будуть втрачені, і бажання повернутися не виникне.

Варто зауважити, що серйозні фірми зазвичай наймають спеціально навчених людей, для того щоб ті складали їм тексти. Такі люди — це «копірайтери». Найчастіше вони мають філологічну або суміжне з цим освіта та певний досвід роботи з контентом, тому результати видають досить високі. Якщо ж ви не володієте достатньою сумою, для того щоб найняти людину — можете зробити це своїми зусиллями.

Головне — грамотний підхід!