Як залучати відвідувачів на сайт?

485

Знову здрастуйте! Мене сьогодні пробило на творчість, що буває не так вже часто, тому видаю ще одну порцію накопичених знань і висновків. Спочатку вирішив відкласти написання цієї статті, але потім згадав власні твердження, якщо не напишу зараз не напишу взагалі. А якщо напишу і не викладу на блог, то завтра перечитаю і почну переробляти, якщо почну переробляти, то в підсумку результат буде той же.)) Ну от як то так))

Як продовження минулого теми, в цьому пості планую розповісти деякі думки, які я вже встиг втілити в життя і впевнитися у їх правильності. Все нижческазане буде подане у вигляді порад для новачків в блоговедении. Знову ж таки, попереджаю відразу, що всі поради і рекомендації підходять виключно для певного виду блогів і сайтів, а не для всіх підряд. Як ви вже напевно зрозуміли, маються на увазі ресурси з унікальним і цікавим контентом, тобто сайти для людей (СДЛ). Прихильники всяких нечистих СЕО заморочок і власники сайтів з похмурим гноєм – проходите повз.

Отже до справи….

Всі нормальні блогери вже давно для себе усвідомили, що без живих читачів і їх активності толку не буде. В якій SEO бубон не бийте, яким SEO посохом не махати, а без публіки будь SEO шаман виглядає просто чекнутым недолюдиною :) .

Так як же приманити відвідувачів на блог?

1. Спілкування і нові знайомства.

Я маю на увазі соціальні мережі і багато інші можливості віртуального спілкування. Погодьтеся, що нудно сидіти Вконтакте або в Однокласниках якщо у вас немає друзів. Якщо ви, наприклад, цікавитеся астрологією і ведете про це блог, то, звичайно, має сенс створити в соціальних мережах Групу або Спільноту для анонсування новин з вашого блогу. Але від цього не буде користі, якщо ваші анонси нікому читати.

Рекомендую до прочитання: Самостійна реєстрація в каталогах

Можливо ваші друзі не будуть розділяти ваших інтересів і їм не цікаво читати вашу астрологію. Не біда. У соціальних мережах є натовпи народу, яким це цікаво і саме вони вам потрібні. Шукайте однодумців, заводьте знайомства та запрошуйте їх у спільноту. Адже це абсолютно безкоштовно :) . Анонсування статей дасть можливість вашим однодумцям дізнаватися новини вашого сайту, а заодно і отримувати посилання на сторінку.

2. Тематичні сайти і коментарі.

Це теж хороший джерело трафіку. Про переваги коментування тематичних блогів я вже писав в цій статті. Чим якісніше ваш коментар, тим більше ймовірність, що люди перейдуть на ваш сайт, щоб подивитися, що ви з себе представляєте. Шукайте для коментування відвідувані блоги. Бажано потрапити в топ коментаторів.

Намагайтеся бути в числі перших коментаторів. Зазвичай люди читають перші 4-6 коментарів. Також потрібно пам’ятати, що при великій кількості коментарів, люди зазвичай пролистывают короткі коменти і зупиняють погляд на більш розгорнутих. Так що писати якісні коменти вигідно не тільки власнику сайту, але і вам.

3.Не бійтеся ставити посилання.

Якщо ви робите огляд, критикуєте чи підтримуєте іншого автора блогу, то не бійтеся ставити посилання на його тематичний або дружній блозі. Автор ваше посилання обов’язково побачить і почитає те, що ви написали і якщо йому не байдуже, то залишить коментар або в якості подяки та взаємопідтримки напише про вашому блозі. Не скупіться на посилання. Не будьте такими корисливими, як ті блогери, які заводять дружбу тільки з активними читачами заради власної вигоди.

4. Приймайте активну участь в дискусіях на тематичних форумах, де є можливість залишити посилання на ваш блог підпису.

Рекомендую до прочитання: Навіщо коментувати чужі блоги?

Форуми – це хороший джерело трафіку, а також Клондайк тем для написання статей. На форумах люди задають питання і просять допомоги або пояснень, це привід написати статтю (якщо ви розбираєтеся в питанні) і у відповіді на питання можна і навіть потрібно вказати посилання на вашу сторінку.

Пам’ятайте про якість вашого матеріалу. Якщо людина побачить на сайті непотрібну і нецікаву інформацію, то він піде назавжди. Якщо не знаєте, що писати або немає настрою, то краще не пишіть. Нехай краще це буде одна стаття в тиждень, але якісна і цікава, ніж писати кожен день всяку непотрібну дурницю, лише б написати.

Дотримуйтеся власної манери написання. Ваші постійні читачі будуть вас дізнаватися по вашій манері викладу матеріалу. Навіть якщо в інтернеті вже багато написано статей на вашу тему, читач все одно буде читати саме вас. Людина йде на людину.

Одомашнивайте ваш блог. На блозі має бути тепло і затишно. Текст повинен бути легко читаним і не різати очі. Не робіть сильних контрастів і намагайтеся уникати всяких миготливих і анімованих картинок, це відволікає увагу і злегка дратує.

Ведіть активні бесіди з користувачами в коментарях.

Ну ось на цьому поки закінчимо. Сподіваюся, що стаття допомогла вам і деякі поради ви візьмете в свій арсенал :)

До зустрічі…