Реєстрація сайту в пошукових системах

873

Аддурілкі – додавання сайту в пошукові системи

Пошукова оптимізація (SEO) є найбільш важливою складовою видимості вашого сайту. Ви можете сидіти і чекати, що сканер пошукових систем наткнеться на ваш сайт і проіндексує його, але на це піде невідомо скільки часу, тому, чому б не покращити свої шанси, представивши свій сайт прямо в пошукових системах? Ручна реєстрація сайту в пошукових системах, таких як Google, Yandex, Bing, за допомогою аддурилок, пропонує кілька переваг:

  • гарантія, що пошукові системи будуть сканувати ваш сайт
  • допоможе вашому сайту потрапити в індекс швидше

Далі розглянемо докладніше, як правильно провести реєстрацію сайту в пошукових системах за допомогою аддурилок.

Аддурилка Google

Реєстрація сайту в пошуковій системі Google

У вас повинен бути обліковий запис у системі Google. Щоб представити свій сайт в індекс Google, все, що вам потрібно зробити, це зайти на http://www.google.com/addurl, ввести адресу домашньої сторінки у відповідне поле (включаючи http:// ) і капчу, а потім натисніть кнопку Додати URL. От і все! Google тепер додасть ваш сайт до списку сканування Googlebot, і він найближчим часом почне відображатися у відповідних результатах пошуку. Після цього, рекомендую зареєструвати ваш сайт в “Інструменти для веб-майстрів” за адресою http://www.google.com/webmasters/

Аддурилка Yandex

Реєстрація сайту в пошуковій системі Yandex

Додавання вашого сайту за допомогою аддурілкі в Yandex є настільки ж простим процесом. Повідомити про новому сайті Яндексу можна і не маючи облікового запису. Досить перейти за адресою http://webmaster.yandex.ua/addurl.xml, ввести адресу вашого сайту (можна без протоколу http://), капчу і натиснути кнопку “Додати”. Далі, вже з реєстрацією в Яндексі додайте свій ресурс в Яндекс.Вебмастер http://webmaster.yandex.ru/.

Реєстрація сайту в пошукові системи Bing, Yahoo!, MSN, AltaVista

http://www.bing.com/toolbox/submit-site-url

Рекомендую до прочитання: Додати друзів вконтакте

Що б не зупинятися на великій трійці, а отримувати трафік і з інших пошукових систем, раджу додавати сайт в:
Mail.ru – http://webmaster.mail.ru/domain/
Rambler.ru – http://top100.rambler.ru/resource

Ну і на закуску, так би мовити, хочу поділитися з вами гарним і дуже зручним сервісом автоматичної реєстрації буржуйських сайтів в пошукових системах http://www.addme.com/. Даний сервіс надає можливість зареєструвати свій сайт, з допомогою автоматичної аддурілкі, 20 пошукових системах менш ніж за хвилину і найголовніше – безкоштовно!