Panasonic офіційно представила серію бюджетних 4к-телевізорів jx600

64

Panasonic поповнила лінійку телевізорів 2021 року бюджетними моделями, серед яких є пристрої з 43-і 50-дюймовими екранами. Останні мають роздільну здатність 4k і частотою 50/60 гц, а також підтримкою hdr10, hlg (hybrid log gamma) і dolby vision.

В основі серії jx600 лежить вдосконалений відеопроцесор panasonic, що дозволяє системі на базі android tv працювати без нарікань. Заявлена підтримка голосових помічників amazon alexa і google assistant, а також сервісів потокової трансляції netflix, amazon prime video, youtube і twitch. Для геймерів додали спеціальний ігровий режим, що скорочує затримку введення.

Телевізори оснащені псевдодесятибітними (8 біт + frc) матрицями va з бічним підсвічуванням edge led. Звукова система володіє двома динаміками потужністю 10 вт з підтримкою dolby atmos і surround sound. Серед портів заявлені три hdmi 2.0, два usb 2.0 і lan. В якості бездротового з’єднання використовується дводіапазонний wi-fi.

У продаж телевізори jx600 надійдуть в кінці жовтня. Вартість ціна 43-дюймової моделі складе 450 фунтів стерлінгів (близько 45 тисяч рублів), а 50-дюймова версія обійдеться покупцям в 550 фунтів стерлінгів (близько 55 тисяч рублів). Пристрої будуть доступні в кольорах dark titanium і silver.