Переваги мотоблока.

2-4-2018

Переваги мотоблока.
Як не крути, весна все ж настає зими на п’яти, холоду повільно, але вірно йдуть геть. Для багатьох настання тепла означає початок дачного сезону, для когось коханого, а для кого-то, навпаки, важкого і виснажливого. Щоб дача приносила вам тільки позитивні емоції, а не біль у спині, руках і ногах, представляємо вашій увазі короткий екскурс в культиватори та мотоблоки які незамінні в обробці і розпушування грунту. Зараз на ринку представлено більше 180 різних моделей, починаючи від невеликих спеціальних насадок у вигляді почворыхлителей на електродрилі і закінчуючи тракторами-культиваторами та мотокультиватори для великих дільниць і серйозних робіт. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі sm-store.com.ua/navesnoe-oborudovanie/seyalki/.
І культиватори, мотоблоки спочатку були створені для виконання однієї основної функції – розпушування та вирівнювання грунту перед посівною кампанією. З часом, адже прогрес не стоїть на місці, ці пристрої неодноразово доопрацьовувалися і доповнювалися різними корисними функціями і технічними характеристиками. Сьогодні культиватори та мотоблоки притерпели ряд змін і відрізняються один від одного як з технічних, так і функціональним параметрам.
Сучасний мотоблок зазвичай має велику вагу, оснащений валом відбору потужності, великими колесами-вездиходами і кількома передачами, включаючи задню, що дозволяє безперервно працювати з ним протягом тривалого часу без втрати продуктивності і ризику поломки машини. Мотоблок може перетворюватися і в мотокультиватор, і в газонокосарку, і у снігоприбиральну машину, і навіть просто в тачку для перевезення грунту, трави і т. п. Недоліки у культиваторів теж є.