Піца diablo

5-5-2021
Піца Diablo

 

Не сказати, що піца “діабло” є однією з найпопулярніших різновидів італійських піц в світі, але якщо ви любите гостре, то дане італійське блюдо може стати для вас справжнім одкровенням. Назва піци “діабло» або “диявол” в повній мірі відображає її інгредієнтне наповнення, головним героєм якого є знаменитий перець халапеньо. Не будемо завантажувати вас зайвою інформацією з приводу того, скільки в цьому перці «сковіллей», скажемо лише, що гостроти він дає страві більш ніж достатньо. Також хочемо вам порекомендувати Піца Діабло подарить вам справжню насолоду!!!

Головне завдання професійних кухарів “Your Café – Burger Bar” полягає в тому, щоб при приготуванні піци «діабло» дотримати ідеальний баланс інгредієнтів. Блюдо має бути настільки гострим, щоб задовольнити запити любителів пекучих італійських страв, але не настільки гострим, щоб перець халапеньо перебив своєю активністю смак інших інгредієнтів. Можете бути впевнені, що наші кваліфіковані кухарі, як ніхто інший, вміють грати на балансі, не допускаючи переваги тієї чи іншої складової. Гармонійно приготована піца» діабло”, замовлена в “Your Café – Burger Bar”, подарує вам гастрономічне задоволення, що отримується від кожного шматочка.

Крім перцю халапеньо до складу піци” діабло ” також входить правильно обсмажена яловичина, що має ніжну і соковиту текстуру, приємно солоні мариновані огірки, а також стиглі томати, що додають замовленої піці свіжості. Не забуваємо і про такий важливий інгредієнт, як розплавлений сир моцарелла, що заповнює простір між іншими складовими своєї божественно смачною тягучістю. Що ж, вам залишиться лише додати в піцу “діабло «33 см топінги на свій розсуд і натиснути на кнопку»замовити”. Будьте впевнені, що після цього процес приготування і доставки гострої італійської піци “Your Café – Burger Bar” буде запущений негайно.