Пошук в windows 10 отримав підтримку темного режиму

22

Користувачі windows 10 можуть використовувати світлу або темну тему оформлення і навіть вирішувати, чи повинні додатки враховувати це. Активація темного режиму впливає на багато елементів інтерфейсу, але «пошук windows» як і раніше продовжує використовувати яскравий білий фон. Схоже, що незабаром це зміниться, оскільки microsoft почала поширювати оновлення, яке додасть внутрішньому пошуковику windows 10 підтримку темного режиму.

Джерело зображення: windows latest

Згідно з наявними даними, згадане оновлення призначене для пристроїв, що працюють під управлінням windows 10 (21h1), windows 10 (20h2) і windows 10 (2004). Воно буде поширюватися автоматично і після установки вікно внутрішнього пошуку операційної системи буде відповідати загальному стилю інтерфейсу, якщо користувач активує темний режим. Відзначається, що вікно пошуку залишається темним в процесі введення запиту і при виведенні результатів пошуку. Звичайно, згадане оновлення не можна назвати істотною зміною, але все ж воно робить меню пошуку ос більш узгодженим з загальним стилем оформлення при використанні темного режиму.

В даний час оновлення продовжує розгортатися і для його поширення на всі підтримувані пристрої може знадобитися деякий час. За даними джерела, розробники також готуються до запуску переробленого додатка microsoft store, яке в кінці минулого місяця тестувалося учасниками програми попередньої оцінки windows.