Російські кіберспортсмени team spirit виграли найбільший чемпіонат з dota 2

23

Фінальну гру the international 2021 в бухаресті team spirit провела з китайською командою psg.lgd. Загальний рахунок склав 3: 2. Це перша перемога російських кіберспортсменів в цьому турнірі. До цього наші гравці не входили навіть в топ-4.

фото газета.ru

П’ятеро гравців team spirit отримали грошовий приз 1,3 млрд рублів (18,2 млн доларів) і стали найбагатшими гравцями в dota 2 в снд. Загальний призовий фонд гри – 40 млн доларів.

Гра вийшла драматичною. Під час групового етапу команда двічі програла psg.lgd і team secret. Пізніше ці ж кіберспортсмени потрапили в топ-3. Після двох поразок російська команда змогла зібратися і пройти в плей-офф, де знову програла з рахунком 1:2. З цього моменту низка поразок закінчилася. Гравці почали здобувати одну перемогу за іншою, вибиваючи сильні команди суперників (fnatic, og, virtus.pro, team secret). За підсумковою статистикою групової стадії у team spirit-5 перемог і 3 програшу. У фіналі російські кіберспортсмени лідирували з рахунком 3:2.

Dota 2-одна з найпопулярніших кіберспортивних ігор в світі. Гра заснована на стратегії warcraft iii гра 2011 року, яка проходить у вигляді баттл-арени. Завдання гравців-знищити базу суперника. У кожній команді по п’ять учасників, тривалість одного матчу – 30-40 хвилин.

Чемпіонат світу dota 2-the international проходить щорічно, починаючи з 2011 року щорічно. У 2021 році в ньому брали участь 18 команд з снд, європи, америки та азії. Через пандемію турнір проходив без уболівальників. Щороку призовий фонд турніру зростає. У 2021 році він перевищив 40 млн доларів.

За словами переможців, вони планують витратити виграш на нерухомість і автомобілі. Наприклад, один зі спортсменів заявив, що збирається купити будиночок для кішки. Інший розповів про бажання придбати квартиру для сестри.

Російські спортсмени та чиновники привітали team spirit з перемогою. Однак серед привітань зустрічалися і побоювання про те, що через перемогу російської команди кіберспорт може набути масового характеру. На думку чиновників це може призвести до посилення ігрової залежності серед дітей.