Ще один смартфон xiaomi poco x3 вибухнув

75

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Інформація про вибух смартфонів xiaomi в більшості випадків йде з індії. З чим це пов’язано-невідомо. Минулої весни стало відомо про вибух poco x3. Через майже чотири місяці вибухнула ще одна модель poco x3.

Власник вимагає від індійського підрозділ китайської компанії xiaomi замінити смартфон на новий пристрій. В іншому випадку він готовий піти до суду. Xiaomi вже зв’язалася з користувачем для вирішення цієї проблеми. За даними китайської компанії, девайс був відремонтований не в авторизованому сервісному центрі. Майстри замінили оригінальний рідкокристалічний модуль на дублікат. В якості жесту доброї волі виробник готовий подарувати користувачеві новий телефон.

Poco x3 вибухнув в момент, коли був підключений до мережі електроживлення. Користувач зазначає, що поставив смартфон на зарядку, залишив його на ліжку, а сам покинув кімнату. На фотографіях нижче ви можете бачити, як постраждали ліжко і апарат.

Нагадаємо, індійська версія poco x3 відрізняється від міжнародного варіанту відсутністю чіпа nfc і акумулятором ємністю 6000 ма*год замість 5160 ма * ч. Незалежно від регіону продажів смартфона оснащується мобільним процесором snapdragon 732g.

Xiaomi poco x3-один з найпопулярніших смартфонів компанії з китаю. Він також пропонує користувачам 120-дюймовий дисплей ips lcd і 64-мегапіксельну основну камеру. Модель вже працює на прошивці miui 12.5. З іншого відзначимо роз’єм для навушників, бічний біометричний сенсор, операційну систему android 11 і захист від води класу ip53.