Соник на the game awards 2021: перший трейлер «соник 2 в кіно» і підтвердження назви нової гри серії

37

Як і було обіцяно, в рамках церемонії нагородження the game awards 2021 відбулася прем’єра трейлера продовження фільму «соник в кіно» (sonic the hedgehog) і презентація нової гри серії про швидкісного їжака.

Джерело зображення: sega

За сюжетом «соник 2 в кіно» доктор роботник повертається з новим партнером — наклзом — в пошуках смарагду, здатного знищувати цивілізації. Соник, у свою чергу, об’єднує зусилля з тейлзом.

Повідомляється, що роль наклза у фільмі виконає британський актор ідріс ельба (idris elba), тоді як голос тейлзу подарує американська артистка коллін о’шонессі (colleen o’shaughnessey).

Що стосується гри про соника, то sega підтвердила назву представленої в травні повноцінної частини серії sonic the hedgehog — sonic frontiers. Видавництво також показало новий трейлер проекту.

Оприлюднений ролик триває трохи менше півтора хвилин і демонструє розширену версію сцени з анонсуючого трейлера (з біжучим по лісі соником) і кілька локацій.

” не схожі ні на що враження. Розженіться до нових висот і відчуєте захват від великих швидкостей і свободи відкритих локацій. Боріться з сильними ворогами, проносячись через острови starfall з густими лісами, що б’ють через край водоспадами, пекучими пустелями і не тільки!”- свідчить опис трейлера sonic frontiers.

Реліз sonic frontiers очікується в кінці 2022 року на pc, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch, тоді як російська прем’єра «соник 2 в кіно» намічена на 31 березня 2022-го.