Просування сайтів картинками

562

Просування сайтів за допомогою картинок

Якщо у вас з’явилося бажання розкручувати свій сайт за допомогою картинок або шпалер, то це буде досить рідкісний спосіб просування сайтів, але не дивлячись ні на що дуже ефективний. Смію вас запевнити, що як людина, яка вже займався такого роду просуванням, це дуже перспективна штука.

У соціальній мережі Вконтакте існує безліч груп включають в себе галереї картинок. Виходячи з цього, потрібно вибрати картинки однієї тематики і прописати під ними адреса сайту, використовуємо атрибути Alt і Title», робимо повноцінні, якісні галереї.

Найголовніше, щоб картинки були на одну тему, а підпис рекламує ваш ресурс практично непомітною, не впадає в очі. З великою кількістю картинок ви досягнете більшого результату.

Краще всього, даний метод просування, підійде для розважальних та інформаційних сайтів, однак, якщо ви будете просувати інтернет-магазин з товарами, то користь буде не менше.

При просуванні сайту дуже добре користуватися демотиваторами, при створенні яких ви на повну котушку використовуєте свою уяву і креативність мислення, а це, як відомо, подобається простим користувачам інтернету. Після цього, створені вами картинки, ви розміщуєте в соціальних мережах і отримуєте цільовий трафік.

При наявності якісних шпалер для робочого столу, то ж можна отримувати багато унікальних відвідувачів. Дуже добре, коли у вас є чіткий план і ви знаєте, куди ці розміщувати картинки, а при наявності власної групи ці проблеми знімаються самі собою. Як показує практика, найбільша проблема — це придумати, створити або знайти якісну картинку. Ну і звичайно ж, для зберігання якісних фото потрібен хороший хостинг, т. к. вони займають досить багато місця.

Рекомендую до прочитання: Як стати ідеальним клієнтом SEO

Виходячи з усього вищесказаного, якщо у вас все вийде і відвідуваність вашого ресурсу виросте, то у вас з’явиться відмінний спосіб заробити грошей, по науковому – монетизація трафіку.