Вигода від сонячної електростанції.

3-23-2018

Вигода від сонячної електростанції.
Одним з переваг власного будинку є можливість його модифікації. В тому числі і джерелами альтернативної енергії. Сонячні батареї для приватного будинку – найкращий на даний момент спосіб забезпечити себе екологічним електрикою. Підрахунок витрат електроенергії. Для встановлення необхідної потужності системи сонячних панелей, потрібно підрахувати, скільки електрики ви витрачаєте. Дуже багато в цьому питанні залежить від того, використовується чи приватний будинок постійно або тільки як дача в певні сезони року. Закріплення сонячних батарей на даху – очевидне, але не завжди найкраще рішення для приватного будинку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі сонячні панелі комплект для дому ціна.
Спрямований на південь скат даху дійсно забезпечує найкращий результат зі стаціонарних способів кріплення сонячних батарей, але на цьому варіанти не обмежуються. Стіни. Якщо стіна «дивиться» на південь – вона відмінно підходить для розміщення на ній сонячних батарей. Поспостерігайте, чи не падає на стіну тінь від дерев, господарських будівель, огорожі, інших об’єктів. Не розміщуйте сонячні панелі в цих місцях. Сонячні панелі.
Про те, як їх зібрати, ми писали в цій статті (відкриється в новому вікні). Ви можете придбати готовий комплект сонячних батарей для будинку, але для економії коштів можна придбати полікристалічні фотоелементи і зібрати сонячні батареї для свого будинку своїми руками. Інвертор. У нас реалії дещо інші. При збереженні нинішніх цін на поставлену електрика, система з сонячних батарей, зібрана своїми руками для приватного будинку і сім’ї з 4-х чоловік, повністю окупається за 4-5 років. Під град потрапляли, снігом замітало.